Sanovnik.bg»Форум»Красота»Маска - Чудо за бърз растеж на косата

Маска - Чудо за бърз растеж на косата

  • 21.06.13 06:54#1rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5Маска - Чудо за бърз растеж на косатаМаска - Чудо за бърз растеж на косата

    2с.л. суха горчица на прах( разрежда се с гореща вода)
    2с.л. гореща, минерална вода
    1 яйчен жълтък
    2с.л. зехтин (или масло от репей, праскова...)
    2ч.л. кафява захар

    Смесете всички съставки в глинен или стъклен съд с подходяща дървена лъжица и нанесете, втривайки в кожата на главата, като не разнасяйте по цялата коса, а само в корените. Увийте косата си в найлон, а връху него сложете предварително затоплена вълнена шапка.

    Изчаква се от 15 минути до 1 час, в зависимост от това колко ви пари. Ако е търпимо, най-добре постойте 1 час.
    Внимание! Първия път задължително трябва да стоите 15 минути, дори и да Ви се струва, че главата ви е пламнала. За това време по никакъв начин не може да се увреди, нито кожата на главата ви, нито косата ви, а след като свикнете ще можете да постоите повече време следващия път.
    Маската трябва да се прави 1 път в седмицата, максимум 2 пъти при много мазна коса (маската премахва излишния себум).

    След изтичане на времето, изплакнете с топла вода и нанесете шампоана си. За най-добър ефект сложете балсам или маска, ускоряваща растежа на косата. Компонентите ще се усвоят много добре от затоплената кожа на главата.
    Ако искате косата ви да порастне много бързо, то трябва да правите маската най-малко 1 месец. В допълнение, маската с горчица укрепва косъма, придава значително по-голям обем и гъстота на косата и решава проблема с мазната коса. В краищата на косъма, обезателно втривайте бадемово или прасковено масло.

    Опитайте тази чудесна маска! Когато сами се убедите в резултата й, ще я прилагате редовно и ще я препоръчвате на приятели и познати.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 12:08#2ivakinaivakinaНовакРегистрация: 26.06.13Град: ПлевенОтговори: 2от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатаМного се извинявам, но със нормална горчица ще стане ли? :blush: В магазина до нас няма суха ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.13 08:45#3rosicarosicaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 5от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатада става ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.13 09:18#4mimimimiНовакРегистрация: 15.07.13Град: -Отговори: -от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатасупер е маската, някои от съставките са малко по-различни, но ефектът е wow

    krasotaistil.com
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 05:43#5Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатаНа мен бавно ми расте косата и задължително ще пробвам тази маска. Дано помогне ))ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.13 01:59#6gerganagerganaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ТърговищеОтговори: -от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатаАз също ползвам хининова вода от месец и има ефект. Подстригах се на черта понеже така расте по бързо и след всяко измиване втривам хининова вода в корените и ина ефект . Горещо я препоръчвам.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 05:40#7kristalkristalНовакРегистрация: 24.09.13Град: -Отговори: -от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатаЗдарвейте момичета,реших да споделя една рецепта за маска,която използвам аз. Сигурна съм че ще ви шокират съставките и,но ефекта е гарантиран.
    4-5 скилидки чесън
    2 ч.л.оцет
    скилидките се стържат на ренде,след това кашата която сее получила се изстисква през марля така,че да остане само сока от чесъна,след това се слага и оцета.Разбърква се и с памук или с тампон се натриват корените на косата.
    Слагате си на главата една найлонова торбичка и после увивате главата си в хавлиена кърпа. така соите колкото можете,аз обикновенно стоя по 2 часа.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 11:31#8АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: -от: Маска - Чудо за бърз растеж на косатааз също ползвам хининова вода и съм много доволна. Чувала съм за тази маска с горчица но знам че е много агресивна, но ще пробвам все пак при всеки е различно ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest