Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове

Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове

  • 11.06.13 02:34#1seviseviНовакРегистрация: 11.06.13Град: БезденОтговори: -Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове Здравейте,аз съм севи на 12 години съм и мисля че винаги когато погледна към тъмно виждам духове и разни неща,веднъж с моята приятелка отивахме към магазина,,,,,по пътя няма лампи.и беше някаде към 22.00 иии беше тъмно аз видях моето починало куче то почна да ми лаее и дойде при мене,незнам нооо виждам духове в тъмното,и ме е стах да излизам вън през тъмното вече. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.13 05:06#2ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове Не мосля че трябва да се страхуваш. имаш дарба. Просто трябва да се опиташ да свикнеш. Можеш да виждаш неща които не всички могат. Не мисля че трябва да се боиш. Ако ти помага се прави че не виждаш тези които те плашат. Ти си като Мелинда от ''Шепот от отвъдното'' НЕ СЕ СТРАХУВАЙ
    - Поля
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.13 07:25#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове Говори с Поп. Друго не мога да те посъветвам, защото не съм компетентна по въпроса. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.13 03:12#4ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове
    Съгласна съм ако чак толкова те е страх вземи жълта стотинка излез навън по тъмно и с палеца си я изтреляй нагоре такаче да извишти...Не забравяй трябва да си със затворени очи ако искаш след това я вземи ако не недей! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.13 03:17#5ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове Punkey :Не мосля че трябва да се страхуваш. имаш дарба. Просто трябва да се опиташ да свикнеш. Можеш да виждаш неща които не всички могат. Не мисля че трябва да се боиш. Ако ти помага се прави че не виждаш тези които те плашат. Ти си като Мелинда от ''Шепот от отвъдното'' НЕ СЕ СТРАХУВАЙ
    - Поля


    Съгласна съм ако чак толкова те е страх вземи жълта стотинка излез навън по тъмно и с палеца си я изтреляй нагоре такаче да извишти... Не забравяй трябва да си със затворени очи ако искаш след това я вземи ако не недей! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.13 06:15#6николетаниколетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 2от: Винаги, когато погледна към тъмно, виждам духове Мисля,че си късметлийка,винаги съм искала да видя поне веднъж дух.Докато не ти вредят,моето мнение е да им се наслаждаваш.Но все пак това си е мое лично мнение. :wink: Щом наистина те е страх,наистина обърни се към свещен човек,към поп и поговори с родителите си,може би те ще ти помогнат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest