Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Най-странният сън, който съм сънувала досега!

Най-странният сън, който съм сънувала досега!

  • 28.05.13 05:41#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Най-странният сън, който съм сънувала досега!Сънувах, че съм начинаеща екзорсистка. В този сън сестра ми беше обладана от зъл демон, а аз се опитвах да прогоня изчадието от нея. Докато беше обладана лицето й беше много странно приличаше на малък демон с голяма злобна усмивка. Опитвах много пъти да махна изчадието от нея, но не се получаваше. Носех Библията в ръка, защото все пак тя е нужна, ако сте гледали за истински eкзорсизъм ще видите - по national geographic даваха един път документирано за екзорсизма - http://vbox7.com/play:m677312ec0. След първият неуспешен опит да прогоня демона от сестра ми проверих дали се е получило, но пак се усмихна злобно със странното си лице, което изглеждаше, като на малък демон.Колкото и пъти да пробвам нищо не се получаваше, защото все пак в съня ми бях начинаеща екзорсистка иначе в реалноста не съм и начинаеща щтот не разбирам от тези неща. Какво означава този странен сън? Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.13 07:18#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Най-странният сън, който съм сънувала досега!Майка ми често казваше, когато й споделях, че съм сънувал страшен сън: "Докосни дървена мебел и кажи - Когато това дърво пусне корени, тогава да се сбъдне съня ми!" (Сиреч никога ) Аз често сънувах така по-големия ми брат - може би ни е направена магия, за да сме толкова разделени... ВСЕ ТАЯ. Дано някой във форума ти отговори по-компетентно!
    Успех и помни, че сънищата не са реални, а само сън!
    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest