Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за икона

Сън за икона

  • 09.05.13 10:11#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Сън за иконаСънувах ,че сe моля пред иконата на Света Богородица и Младенеца вкъщи. Какво означава този сън? Някой ако може да ми го разтълкува да ми каже какво означава. Моля ви! :blush: И ви Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.13 12:26#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сън за иконаСънят ви е много свят„ Това е чудесно да сънувате икона и то най вече да се молите„ Скоро не сте ходили на църква направете го ще видите за ваше учудване точно същата икона- Ходете по често на църква. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.13 10:10#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сън за иконаИ аз преди няколко месеца сънувах същата икона, но не съм се молила.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 12:49#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сън за иконаЗлобната си ти, бе! Не се ли усещаш, че ти се заяждаш. Ако с майка си и баща си си говорите така то никой не ти дава право да отговаряш по същия просташки начин. Ако твоята уста вони на септична яма, то другите ходят редовно за зъболекар. Отиди и ти и ще спре да вони около теб.
    пс: отговаряла съм ти и друг път по абсолютно нормален начин и със съчувствие, приеми, че проблемът е в твоя телевизор.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.13 12:59#5Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Сън за иконане, единствено ти са заяждаш и лъжиш при това! вместо да критикуваш другите я виж себе си щто са зъл и лъжлив човек си ти!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest