Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънища с починалите ми близки

Сънища с починалите ми близки

  • 03.03.13 11:57#1РосиРосиНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3Сънища с починалите ми близкиЗдравейте! От доста време се чудя дали да споделя някои мои сънища, свързани с мои починали близки. Реших се. Една от бабите ми почина през 2002 година. Няколко месеца след това започнах да я сънувам. В съня си осъзнавах, че тя е починала, но я виждах жива и осъзнавах на практика, че се е завърнала.Също, когато вече осъзная, че се е върнала и в този момент тя ми съобщава, че ще ми обясни всичко за това как се е завърнала и точно в тази точка приключва сънят ми. Наскоро пак я сънувах в същата ситуация. Отделно един от другите ми сънищата, беше свързан с леля ми, която почина около 4 години по-късно от баба ми. Сънувах я в подобна ситуация, че и тя се е завърнала, така стана и с дядо ми.

    Не разбирам защо осъзнавам това, и сякаш вече никога няма да си ходят и всичко започва да върви по старому. Но не мога да разбера и сънищата си, когато баба ми казва, че ще ми обясни и тогава всичко приключва. На практика в сънищата си аз не говоря на баба ми, само тя започва и до там приключва всичко. Моля за малко помощ при разтълкуването на тези сънища.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 12:01#2MeriL.MeriL.НовакРегистрация: 02.03.13Град: ДобричОтговори: 5от: Сънища с починалите ми близкиЗдравей не съм имала много такива сънища, но за щастие нямам много починали близки. Не ми се смей, но според мен близките ти искат да се свържат с теб. Ако са умрели по странен начин от болест или може би духовете им имат недовършена работа на земята...Отново не се смей, ти искаше съвет аз ти го дадох! Според мен нямаш какво да сториш освен да се опиташ да се припомниш всичко с най-големи подробности и да се помъчиш да свържеш информацията, която получаваш от баба си в съня! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 03:51#3РосиРосиНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3от: Сънища с починалите ми близкиДядо ми почина от наистина неприятна болест. Беше ужасно. В деня преди да почине, сънувах, че е починал. Тоест в съня си вече знаех за това, бях го осъзнала. Това много ме притеснява и натъжава и понякога се чудя дали чрез този сън съм предизвикала всичко. А относно баба ми и леля ми, всичко се случи толкова бързо. Изведнъж им стана нещо и не успяха да ги спасят. Сънувала съм и други починали близки, но никога не съм осъзнавала в съня си, че са починали.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.13 12:11#4LoryLoryНовакРегистрация: 07.03.13Град: СофияОтговори: 5от: Сънища с починалите ми близкиОбикновено тези сънища се тъкуват като добри вести, посещение от близък приятел или несподелена тайна. Не е странно да сънуваш такива неща. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.13 02:27#5СтилиянаСтилиянаНовакРегистрация: 08.03.13Град: -Отговори: 2от: Сънища с починалите ми близкиОткакто баба ми почина неочаквано за всички преди година и 3 месеца/тя може би е знаела,но е крила,че не е добре/,постоянно я сънувам - първо как ми дава ключа за къщата на село,където жива тя,след това на вратата,в двора на същата къща,където обичаше да стои,сънувах я легнала на леглото, как ми казва,че иска да ме прегърне,защото си тръгва,после спрях за около месец да я сънувам и наскоро пак започнах - сънувах я като по-млада,казвам и го,че е много млада,а тя се усмихва по нейния си начин - хем тъжен,хем весел и ми казва,че е добре!Имам чувството,че още е жива! Не знам какво означава това!По принцип от малка имам силна интуиция и доста силни предчувствия за опасност и проблеми,усещам чрез образи и миризми,но не мога да насоча тези образи към нещо конкретно!Винаги са се случвали - както когато бях на гости и през цялото време в главата ми се върти думата огън,виждам огън,усещам дим - и реших да се прибера - имаше пожар вкъщи.Друг случай - върти ми се катастрофа,кола,но не мога да уточня с кого,как ще стане - след 1 ден блъснаха таксито,с което пътувах!И много такива случаи!Но това просто не мога да го разтълкувам,тези сънища с баба ми...сигурна съм ,че значат нещо,но какво...ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.13 04:03#6iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Сънища с починалите ми близкитова значи че мъртвите ти близки много ти липсватОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.13 08:57#7kalinakalinaНовакРегистрация: 13.03.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Сънища с починалите ми близкиКогато бях много малка прабаба ми почина. Аз не осъзнавах какво се е случило и мислех, че просто спи. Следващата вечер я сънувах. Помня съня сякаш беше вчера. Та сънувах, че се качвам по стълбите в къщата на баба ми и влизам в кухнята. Виждам прабаба ми седнала на дивана и в момента, в който влязох тя стана. Каза ми "Дай си ръката да се сбогуваме, защото аз си заминавам". Аз си подадох ръката, тя я хвана и след това се събудих. След няколко години говорих с майка ми за този сън и тя ми каза, че тогава съм се събудила с протегната ръка и съм и казала "Мамо, сънувах баба.." :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest