Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Черните Пердета

Черните Пердета

  • 10.01.13 10:51#1ЦветелинаЦветелинаНовакРегистрация: 10.01.13Град: БрусарциОтговори: 1Черните ПердетаЗдравеите вчера сънувах странен сън за някъкви черни пердета. Имало едно време едно семеиство и синът му имал нова стая и отишли на магазина за пердета да си купят пердета и момчето избрало едни черни пердета но продавачката го предопредила да не ги взима че ще му се случи лош късмет но той настоявал и мо го купили и една вечер той заспал и от черното перде излязла една ръка и го удошила една друга вечер майката отишла да спи там и пак онази ръка и нея удошила но и бащата отишал да спи там но обаче с нош в ръката му и ръката и тя искала да го удоши но той одрязал ръката и като утишли да върнат пердето продавачката била с една ръка!Моля обеснете ми какво означава това моля АА :yawn: АА :yawn: АА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.13 03:47#2zefitzefitНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 6от: Черните ПердетаТова си го чела и си го сънувала така,както си си го представила!ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.13 11:48#3Елизабета ПринговаЕлизабета ПринговаНовакРегистрация: 12.01.13Град: ПловдивОтговори: 2от: Черните ПердетаДа има една такава страшна история,предполагам си я чела и си се уплашила и си го сънувала аз лично имам много странни сънища,за които знаят само семейството и приятелите ми.Макар и много смешни или много страшни не ги разпространявам никъде.И все пак преди да легнеш недей да четеш страшни истории. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.13 12:17#4ЦветелинаЦветелинаНовакРегистрация: 10.01.13Град: БрусарциОтговори: 1от: Черните ПердетаБлагодаря за съвета!!!!! :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest