Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?

Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?

  • 05.01.13 10:17#1Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?Честно казано на мен ми омръзна да гледам едно и също по бтв, едни и същи лица, само турски сериали, и шоуто на слави, от което вече ми противява. :n:

    Няма нови и свежи неща, задължават ни едва ли не да гледаме турските сериали... а и да не говорим, че непрекъснато са във война с някой... може би не само другите са виновни?

    Ето и едно хубаво стихче, което намерих в нета: :yawn:

    Х И М Н Н А БТВ

    Станах рано призори,
    пуснах телевизора и гледам -
    НЯМА ЬТВ.
    Разтърквам сънени очи,
    пак поглеждам -
    НЯМА ЬТВ!
    Кафето готово е, нали,
    пийвам си, поглеждам телевизора -
    НЯМА ЬТВ!
    Работата днес ще ми спори,
    щото в ефира,
    НЯМА ЬТВ!
    Хората са по-усмихнати, добри,
    защото Булсат,
    НЕ ИЗЛЪЧВА ЬТВ!
    Вечер пускам аз да гледам новини,
    с радост забелязвам, че
    НЯМА ЬТВ!
    Господ нека благослови,
    този, който
    ОТЪРВА МЕ ОТ ЬТВ!
    Стана късно, вече ми се спи,
    телевизорът свети, но
    НЯМА ЬТВ!
    Заспивам. Сънувам сънища добри,
    защото днес,
    АЗ НЕ ГЛЕДАХ ЬТВ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.13 11:13#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?
    Прекрасен коледен подарък.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.13 11:47#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?не е чак толкова лоша телевизия но някой лица от екрана наистина се изчерпаха.добре е и да разнообразят програмата си.а за турските сериали да не говорим.сякаш ако пуснат някой който не е турски хората няма да го гледат.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.13 01:13#4Maria 28Maria 28НовакРегистрация: 23.12.12Град: -Отговори: 16от: Какво ще кажете за спирането на bTV по Булсатком?elena :Честно казано на мен ми омръзна да гледам едно и също по бтв, едни и същи лица, само турски сериали, и шоуто на слави, от което вече ми противява. :n: Няма нови и свежи неща, задължават ни едва ли не да гледаме турските сериали... а и да не говорим, че непрекъснато са във война с някой... може би не само другите са виновни? Ето и едно хубаво стихче, което намерих в нета: :yawn: Х И М Н Н А БТВ Станах рано призори, пуснах телевизора и гледам - НЯМА ЬТВ. Разтърквам сънени очи, пак поглеждам - Н ЯМА ЬТВ! Кафето готово е, нали, пийвам си, поглеждам телевизора - НЯМА ЬТВ! Работата днес ще ми спори, щото в ефира, НЯМА ЬТВ! Хората са по-усмихнати, добри, защото Булсат, НЕ ИЗЛЪЧВА ЬТВ! Вечер пускам аз да гледам новини, с радост забелязвам, че НЯМА ЬТВ! Господ нека благослови, този, който ОТЪРВА МЕ ОТ ЬТВ! Стана късно, вече ми се спи, телевизорът свети, но НЯМА ЬТВ! Заспивам. Сънувам сънища добри, защото днес, АЗ НЕ ГЛЕДАХ ЬТВ!
    Тва ме изкефи!Истина е че програмата на BTV вече се изчерпа.И все пак как си остава най-гледаната телевизия в BG ефира?Турските сериали...отегчаващи и банални,но не се ли замисляме колко много жени над 30–те ги гледат?Баба ми и майка ми (особено баба ми)са като хипнотизирани.Какво толкова им харесва,се измъчвам с този въпрос от мнооого дълго време,но все немога да си отговоря.Шоуто на слави,комиците...Нищо ново."Тоя ми каз така да направя" го слушаме откакто са в ефир "КОМИЦИТЕ".Само се питам какво им е комичното,защото аз никога не се смея.Да не говорим за "Шоуто на Слави",което вече се превърна в политическо предаване.Постната им програма и дебелашки хумор омръзнаха на всички със се чалгата.BTV comedi-как не ги е срам!Само повтарят епизоди на "Шоуто на Слави" и стари филми от преди сто години всеки ден!Деца на килограм 1и2 ги дават всеки ден,както доскоро даваха и така бруално изтъркания филм 9 месеца.И не само той-всичко е брутално!Погледнете идиотските сериали Слънчева филаделфия,Теория за големия взрив...Само Клуб веселие може би става.Българските сериали вече са отегчаващи до смърт!По BTV Lady пак глупави предавания и тъпи сапунки!Нищо ново,нищо интересно и свежо обхващащо цялата аудитория!С тоя кеч се изпопребиха момчетата,само още повече им се вреди на псииката(и то кеч само по BTV Comedi като подчертавам Comedi)
    И за финал,за да не ви отегчавам повече както ни отегчава BTV, бих искала да ви напомня за баналната реклама която пусна "Великата медия на медийте" относно прекратяването на договора с Bulsatcom като беше нещо подобно,цитирам:"Извиняваме се на абонатите на Bulsatcom,че няма да имат възможност да гледат една от най-добрите медий в България и ако искат да продължат да ни гледат биха могли да премнат към друг абонат."край на цитата.В заключение,искам да кажа колко съм разочарована от BTV като потребител!
    Благодаря за отделеното внимание и се извинявам за правописни грешки! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest