Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен и детайлен сън в училище

Странен и детайлен сън в училище

  • 05.01.13 02:06#1АнелияАнелияНовакРегистрация: 05.01.13Град: РаковскиОтговори: -Странен и детайлен сън в училищеЗдравейте! Сънувах много странен и детайлен сън, от който си спомням доста неща! Значи първо, бях все още ученичка и с момичето, с което си стояхме попринцип на един чин като ученички беше до мен и пак бяхме на някакви чинове, но беше под открито небе. Ние бяхме най-отзад, пред нас имаше някакви хора, които не видях, над нас някакъв навес. Щяхме да гледаме някаква презентация може би или да слушаме лекция. Аз си бях взела някакви тетрадки мисля, но после видях, че има контакти за включване на компютър и реших да се върна да си взема лаптопа. В съня знаех къде се намира той и тръгнах, стигнах до едно стълбище, което изкачих доста трудно и горе видях един съученик. Като го видях, се сетих, че е трябвало да си взема нещо и за хапване, но съм си оставила долу портмонето и го помолих да ми даде някакви пари на заем, а аз ще му ги върна. Спомням си как ми даде 5 лв, които бяха доста поокъсани. След това си спомням как вървя обратно с лаптопа, но не се видях да слизам пак по стълбището. Просто в следващия момент бях вече долу при съучениците ми.
    После не помня защо, но бях избягала от часа. Озовах се в двора на едната ми баба, която беше родила, но детето не беше човешко, а някакво кученце и си спомням как му се радвахме с майка ми и сестра ми. Тръгнахме да го водим на детска градина и си спомням как вървя по някакъв път, по-назад от другите. Бях по чорапи, а имаше супер много прах, в която стъпвах. Бях неуверена във всяка следваща крачка, защото нещо ми се струваше нередно. В следващия момент бях в някаква стая и гледах ръчен часовник - 17:02. А часовете в старото ми училище свършваха в 16:50 и ми стана неприятно, че сигурно са забелязали липсата ми и ще си имам неприятности с класната. Трябваше да намеря другите си съученици. И така се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest