Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Идва ли краят на света?

Идва ли краят на света?

  • 07.12.12 09:21#1cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241Идва ли краят на света?Смятате ли че идва краят на света?как се подготвяте за него?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.12 12:39#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Идва ли краят на света?Края на света няма да дойде, Земята ще продължи да се върти,Слънцето ще продължи да ни посреща с усмивка всяка сутрин,Небето ще е все така прекрасно синьо, Ще усещаме утринния ватър,който ще щипе бузите ни, а песните на раннобудните птици ще галят с песните си ушите ни и всичко ще е както преди с едно изключеие....

    За мен настъпва ерата на пълна осъзнатост, ще дойде момента в който злобата и лошитията ще изчезнат и ще направят път на добротата и любовта. Ще настъпи ера където хора и природа ще са едно цяло, където хората ще се слеят с ума на животните и ще разбират емоциите им...Където всяко едно същество ще живее в хармония...
    Звучи хубаво нали? Просто човечеството трябва да премине през фаза на по-дълбока осъзнатост и покачване на вибрацията.
    Това изпитание ще предстои, много няма да издържат, но и много ще преминат....
    Това мисля че ще се случи.Но края на света няма да настъпи

    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.13 12:44#3ПавлинаПавлинаНовакРегистрация: 01.04.13Град: -Отговори: 11от: Идва ли краят на света?Съгласна съм :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.13 08:44#4dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7от: Идва ли краят на света?абе какъв край на света ехо някой да е забелязал че е 2013???а само като се започна великден с тоя исус христос не ми се говори :yawn: :yawn: :yawn: спокойно не се притеснявай пиги   ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.13 05:59#5inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Идва ли краят на света?край на света точно няма да има по скоро ще има редуциране на населението с 90% ,за съжаление с много лоши екологични съпътстващи проблеми. Лошите хора като цяло ще са мъртви...както и чипираните....
    Ще има невиждани катаклизми цунами земетресения ,трета световна и това за сравнително кратък период...около 7 години
    2025-2032г с кулминация около 2029
    и тогава /след 2032/ за всички ще е очевадно че има БОГ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 08:04#6Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Идва ли краят на света?Е, не дойде)за пореден път.Само Бог знае кога, как, защо..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest