Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Най-добрият ми приятел умря

Най-добрият ми приятел умря

  • 17.11.12 10:40#1TonsyTonsyНовакРегистрация: 17.11.12Град: СофияОтговори: 1Най-добрият ми приятел умряПреди няколко дни сънувах доста странен сън. Не е необичайно да ми се случва, поне 2-3 пъти в месеца сънувам сценарий за холивудски хоръри, но този ме стресна. Бяха намесени мои близки хора...
    Сънувах, че съм някъде, на непознато място, но много приличаше на къща или по скоро хижа в планината. Бях заедно с най-добрия си приятел. Както си седяхме двамата и се мотаехме насам-натам някой го застреля. Ей така изведнъж чух да се стреля и той падна и умря. После помня само че тялото му изчезна и останаха само дрехите. После нападателя стреля и по мен. Уцели ме 4 пъти - два пъти в единия крак и два пъти в другия. Аз останах да седя, защото не можех да се движа и моя приятел отново се появи, но в други дрехи. Попитах го защо е там, не е ли умрял вече, а той ми отговори, че трябва много бързо да се махаме от там.
    Събудих се от зверска болка в краката, точно там, където ме бяха простреляли в съня ми. И това беше..
    Нищо фрапантно не се случи през следващите дни.. И наистина ме е страх какво тепърва може да се случи с мен или с приятеля ми..
    Ако някой има идеи и предположения как да разтълкувам съмюня си, нека ми помогне!
    Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.12 02:09#2DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Най-добрият ми приятел умряАми като за начало понамали малко хорър филмите, може би ти влияят на психиката. А относно това, което си сънувала със себе си повечето пъти означава здраве и успехи. На мен няколко пъти ми се случи да сънувам, че ме убиват, но ми се случваха хубави неща в интервал от 2 седмици някъде. Помня, защото последно сънувах такъв сън беше в началото на месеца някъде. Но и аз ОБОЖАВАМ страшните филми. Реших, обаче да ги понамаля, защото колкото и корав да си в един момент всичко ти се струпва на веднъж и ужаса и стреса и ако има нещо от реалния ти живот, което те е депресирало... ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.12 11:59#3AstroDataAstroDataНовакРегистрация: 19.11.12Град: -Отговори: 4от: Най-добрият ми приятел умряИ на мен ми се е случвало, но не мисля, че трябва да се притесняваш.... ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.12 10:19#4TonsyTonsyНовакРегистрация: 17.11.12Град: СофияОтговори: 1от: Най-добрият ми приятел умряЛошото е, че нямам време за никакви филми, а какво остава за хоръри.. Последния такъв гледах преди повече от 2 години.. Това ме притесни повече, че психиката ми не е дотолкова натоварена от холивудски глупости и това е просто плод на моето подсъзнание..
    Благодаря Ви все пак за съветите!!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest