Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Нуждая се от него ...

Нуждая се от него ...

  • 16.11.12 01:31#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22Нуждая се от него ... Здравейте,
    Искам да ви споделя моята история, защото ми е нужна помощ. Преди няколко месеца се запознах с едно момче. Много е забавен, хубав и мил. Държеше се с мен много добре докато си пишехме. Не след дълго разбрах, че се е записал в моето училище. Видяхме се за първи път на живо на 17 септември. Беше много красив... (поне в моите очи). Усмихвахме се един на друг и той постоянно гледаше към мен, както и аз към него. След известно време спряхме да си пишем и изгубихме връзка. В училище се виждаме всеки ден, но той не ми казва нищо. Просто ми се усмихва. Не знам може би това се дължи на факта, че му казах че го харесвам. Оттогава се държи по-студено към мен, опитва се да ме игнорира. Но въпреки това почти всяко едно междучасие е в моята стая. Гледа ме някак различно... не знам с чувство на вина ли или просто му е жал... вече когато го видя потича по една сълзичка по лицето ми и бързам да я избърша, за да не я види. Трудно е ... кофти ми е че знам, че (може би) няма чувства към мене, а аз давам всичко, за да е до мен. Но пък приятелки от неговия клас казват, че не е същия след като ме е отрязал. ( Понеже след като му казах, че го харесвам, той ми отвърна, че иска да си останем само приятели. И аз се бях съгласила) Така де, държал се е по-особено, бил е по-отнесен... оглеждал се е постоянно наляво-надясно и е търсел някого или нещо, но без успех. Те казват, че може би това съм аз, но аз мисля че на него не му пука за мен. Убива ме мисълта, че е до мен, а не мога да го имам... а точно когато поиска да останем приятели ... думите му бяха : "- Нека за сега сме само приятели, за по нататък може и да размисля. :Р " ТОВА МЕ ПРЕЧУПИ ОТ ВСЯКЪДЕ и дни наред съм го сънувала как той е до мен и правим всичко заедно ... но когато го видя ... малки пеперудки ме гъделичкат и нещо става с мен. НУЖДАЯ СЕ ОТ НЕГО, помогнете ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 05:44#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Нуждая се от него ... смятам че трябва да си поговорите.ти нама как да знаеш само по погледа какво става в сърцето му.опитай се да се изясните.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 08:06#3DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... Ами честно да Ви кажа, опитах се няколко пъти да поговоря с него... но той се прави, че не му пука... но всъщност не мисля, че е така. Опитва се да е студен, но ... не знам ... той преди не беше такъв. А на едно парти дойде и ме заговори, усмихваше ми се и ме гледаше непрестанно. Не знам ... имам чувството, че това не е той. :/ ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.12 03:20#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Нуждая се от него ... в такъв случай и вие се отдръпнете от него.ако иска да е с теб той сам ще те потърси.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.12 05:30#5DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... И това ми е минавало доста често през ума, но след като сме в училище и съседни класове е малко трудно. Но се опитвам да го игнорирам. Благодаря все пак. Ако искате може да пишем на Лично Съобщение. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.12 07:02#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Нуждая се от него ... как е вашата електронна поща.?ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.12 11:30#7DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... Ами аз нея не я използвам често нека пишем тук.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.12 04:27#8MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Нуждая се от него ... cveteto70 :в такъв случай и вие се отдръпнете от него.ако иска да е с теб той сам ще те потърси.
    Съгласна.
    И още нещо не давай признаци, че си тъжна и че имаш някакви надежди. Продължи по старому и каквото е писано ще стане само не тъгувай по някого, който не те иска или го е страх да бъде с теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.12 05:01#9DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... Това ми беше нужно да чуя. Благодаря Ви. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.12 03:50#10DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... Благодаря Ви. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.12 08:30#11DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... За мен също е вярно, но ако беше написано и коя зодия ми допада... ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.12 07:51#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Нуждая се от него ... аз съм зодия телец и всичко написано за зодията ми е вярно.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.12 05:59#13AstroDataAstroDataНовакРегистрация: 19.11.12Град: -Отговори: 4от: Нуждая се от него ... cveteto70 :аз съм зодия телец и всичко написано за зодията ми е вярно.

    Радвам се, че ви статията ви е харесала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.12 02:18#14BradarBradarНовакРегистрация: 24.11.12Град: -Отговори: 1от: Нуждая се от него ... Ако той не иска да сте заедно той губи, пробвай да го забравиш и да го игнолираш и обърни внимание на друго момче.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.12 02:57#15DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Нуждая се от него ... Така и правя... Благодаря Ви все пак ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest