Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Ужасен сън

Ужасен сън

  • 27.09.12 08:08#1наталиянаталияНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 1Ужасен сънАз, за съжаление, не мога да избягам от спомените си за моите мъртви, които за съжаление са само лоши, да не кажа мъчителни. Много лошо "наследство" ми оставиха моите родители, особено баща ми. И до сега, след като изплатих дълговете, които ми остави, водя дела да си получа жилището. Сега през октомври и двамата имат годишнини от смъртта им. Днес след обяд ги сънувах и двамата в кошмарен сън - нахвърлиха се върху малкия ми син и майка ми искаше да сграбчи главата му и да го целува. Аз много се борих да я изгоня и тя не успя струва ми се, но се събудих вужасена. В Съновника чета, че сънят ми е ужасен. Дали е така? Днес е четвъртък, след обед. Дали някой не прави магия на детето ми и дайте съвет какво да направя? Сега на 6-ти октомври се навършват 5 години от смъртта й. Освен на църква и да раздам какво друго бих могла да направя? Предварително благодаря за вниманието и съветите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.12 01:05#2AzAzНовакРегистрация: 22.08.11Град: -Отговори: 5от: Ужасен сънChetoh che v sanishtata ni se iaviavat ne duhovete na martavtsite a na demoni ili angeli. na angeli po-riadko taka che vashia e bil na demoni. Ne viarvaite na sanishta-molete se na Bog- v pravoslavnata tsarkva i po kanona a ne sekti i Budizam i taka natatak.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.12 01:15#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ужасен сънЗдравейте
    Сънят ви е напълно празен защото е сънуван в четвъртък пазарен ден. А самият сън е сънуван в поттик на вътрешното ви съзнание. Доста мислите по този въпрос за мъртъвците така да ги нарека затова и ги сънувате няма какво да ги мислите гледайте напред не се обръщайте назад и така те ще ви забравят като първо вие ги забравяте. Нямате никакви магии нито на децата ви нито на вас. ГЛЕДАЙТЕ НАПРЕД И СЕ ЗАРЕДЕТЕ ПОЛОЖИТЕЛНО В ЕМОЦИИТЕ СИ НАУЧЕТЕ СЕ ДА СЕ РАДВАТЕ НАМАЛКИТЕ НЕЩА СТИГА ВЕЧЕ С ТЕЗИ НАМРЪЩЕНИ ФИЗИОНОМИИ КЪДЕ ВИ ОТИДЕ УСМИВКАТА ААА ЕТО СЕГА ВЕЧЕ Е ДОБРЕ УСМИХВАЙТЕ СЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ СМЕХА ЛЕКУВА
    УСПЕХ
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest