Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Извънземни или?

Извънземни или?

  • 13.08.12 04:26#1VeselinVeselinНовакРегистрация: 13.08.12Град: СофияОтговори: 1Извънземни или?Пиша толкова късно, докато спомена е пресен. Преди около две седмици си бях на прозореца и изведнъж видях нещо като самолет, само където не беше! Излъчваше светлина точно като звездите, но само толкова. Движеше се бързичко и правеше леки завои насам-натам. Изведнъж избледня и после съвсем изчезна.

    Седмица по-късно си бях абсолютно сам в нас и изведнъж чух някой в стаята ми да казва името ми... Веднага се втурнах към прозореца, но нямаше никой долу, а си бях сам. Това може да е на психическа основа де...

    Но тази вечер беше много специална. Бях с един приятел навън и се мотахме из квартала и от време на време виждахме по някоя падаща звезда. Аз се изумявах, защото не бях виждал толкова много преди.

    Изведнъж видях същата бяла точица в небето, която като онази преди две седмици започна да се движи бързо, правейки леки завои. Побутах го и му казах да погледне. Попитах го дали е самолет, а той не сваляше поглед от него и ми каза че не е. Първо самолетите не летели толкова високо и второ са мигали с червени светлинки.

    Докато това си имаше постоянна светлина, все едно движеща се звезда! Та след около минута постепенно избледня и изчезна. Не посмяхме да свалим поглед от небето и след около пет минути от мястото от където изчезна отново се появи, но този път по-ярко и тръгна в обратна посока, докато не изчезна от там от където се появи първия път... Кажете ми дали е било НЛО или просто някъква комета или нещо, че много искам да знам какво видях. Дано ми повярвате и да знаете какво е. Помощ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.12 04:17#2SonqSonqНовакРегистрация: 24.06.12Град: -Отговори: 1от: Извънземни или?Те изведнъж светват с ярка светлина като звездите и после малко по малко светлината им намалява и тези обекти се скриват от хоризонта!

    Да найстина много е странно и аз съм ги виждала!!
    Ако искаш да разбереш какво е ,ще разбереш от самосебе си без дори да си очаквал-само спри да се питаш какво е и отговора сам ще дойде при теб! )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.12 05:35#3VeselinVeselinНовакРегистрация: 13.08.12Град: СофияОтговори: 1от: Извънземни или?Еми доста мистериозно ми звучи, но ще последвам съвета ти, само където не се скриват от хоризонта. Право нагоре са, далеч от хоризонта xD и постепенно изчезват.
    Ако знаеш какво е се чувствай свободна да споделиш!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.12 10:48#4МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: Извънземни или?ами да знам какво е но не мога да го обясня много ясно! бях доста малка!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.12 08:47#5николинканиколинкаНовакРегистрация: 26.10.11Град: -Отговори: 8от: Извънземни или?Здравей приятел,не съм специялист по извън земни,но и те не биха ти дали задоволителен отговор.Ще ти кажа само,че е много самонадеяно да си мислим,че сме единственната цивилизация в пространството.Убедена съм,че има извън семна цивилизация.Лично нямам наблюдения, но вярвам.
    Поздрави и надявам се да търсиш информации по тази тема,която започва от милиони години назад,от архиологическите находки.Има невероятно интересни книги по темата.
    За сега спирам до тук,но това е една моя любима тема и би могло да се говори много.Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.12 12:53#6DianaDianaНовакРегистрация: 17.08.12Град: -Отговори: 1от: Извънземни или?Има няколко възможни варианта според мен.Може да е било НЛО или някой спътник. Доколкото знам днешно време има додта "живи" спътници, които си обикалят насам-натам и следят за странни явления. Аз лично вярвам в съществуването на извънземни раси, и дори смятам че и аз съм виждала НЛО. Няколо пъти, доста съвапада с това, което си описал. Не съм сигурна, но наистина май е НЛО.  :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 08:20#7Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Извънземни или?Хах.. Комета, спътник, самолет? Я скрийте тези отговори! Не, сериозно, НЛО е, няма какво да се чудиш! Ако искаш разяснения - само кажи! ОтговорОтговор с цитат
  • 29.10.12 03:54#8GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Извънземни или?На въпроса.
    Ти вярваш ли че има извънземни?
    Ако не си, е вече вярваш, защо си го видял. Не се показват на всеки, само на тези които не вярват. И споко няма да ви отвлекат, това са глупости, искаше ми се да напиша тема за тях, какво са и какво искат от нас, само че чпвечеството не е готово да научи истината.
    А относно това с приятелчето ти, видели сте ги, защото са поискали. За да знаете че ги има.
    Не ни мислят злото, само това ще кажа, а тези които злоупотребяват сме ние хората. Идвали са на Земята и продължават да идват, друг е въпроса че хората ги свалят и после тръбят че се е разбил космически кораб, знаете че се правят аутопсии на извънземни.
    Никой не им е дал гласност, защото знаят че те идват с добри намерения, и говорят за неща които само хората тръгнали по пътя на осъзнаването ще разберат.А защо не им дават ли? Защото цялата систем,а която ни държи роби ще рухне, ако разберем истината.

    Ще напиша тема, за тях. Но все още се спирам защото много не са готови да знаят. Не се страхувайте от тях. Някой от тях даже са ви духовни водачи (ако мога така да се изразя).
    Мисля че Des4y много добре знае за какво говоря.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest