Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Харесва ли ме?

Харесва ли ме?

  • 22.07.12 10:53#1desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8Харесва ли ме?Не съм сигурна дали е за тук .. та има едно момче по което бях луда, но в момента не съм тъй като той знае, че харесвам най-добрият му приятел .. Вчера случайно ги видяхме там няколко приятели бяха както и ние .. ние бяхме от лявата страна (тъй де пътека) а те от другата , ама ние бяхме много отдалечени и изведнъж те дойдоха към нас и бяха пред нас .. и това момче (по което си падах, но вече не .. ) се обърна и ходеше назад - дано сте ме разбрали и погледнах веднъж към него и го видях да ме гледа .. не му обърнах много внимание .. После те бяха спрели защото отиде той някъде тъй де за малко до тях и се карахме с компанията му тъй като най-добрата ми фр харесва един негов друг фр, но той прави нарочно за да я накара да ревнува и т.н .. карахме се и аз им показах среден пръст тъй де на едно момче от там .. После отидохме до магазина .. и разбрах, че той (тей де момчето , което мойта фр харесва) е щял да идва да ни бие, но онова момче по което си падах веднъж на е защитил .. Влязох в магазина и видях един който се дразнеше с нас и веднага излязох и след това го видях да ме гледа .. не му обърнах внимание отново, защо не искам да се влюбвам пак в него .. И днес една фр ми каза, че вчера той казал ''Оо много сте секси,, '' оо здравейте сексита,, и нещо от сорта и постоянно гледал към мен ..
    хаха стана много объркано надявам се да сте ме разбрали .. е според вас харесва ли ме?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.12 10:21#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Харесва ли ме?Да.. :wink:

    Абее големи драми си имате вие, голям филм сте..!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.12 10:15#3desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8от: Харесва ли ме?Напълно ли си сигурна?
    пп;;мерси
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 10:44#4ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Харесва ли ме?Ами ако не е харесване, значи е привличане...

    Така мисля аз.. :wink: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.13 01:44#5super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: Харесва ли ме?може и пък да е флиртувал с вас...... :x: не знам :x: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest