Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Може би имам доказателство за съществуване на извънземни

Може би имам доказателство за съществуване на извънземни

  • 25.05.12 12:13#1Светозар Г.Светозар Г.НовакРегистрация: 14.09.11Град: -Отговори: -Може би имам доказателство за съществуване на извънземниНека започнем с това какво означава Дежавю. Та то е преживяване, при което човек се чувства сигурен, че вече е виждал или преживявал някаква нова ситуация. Предполага се че това е било в минал живот преживяването.

    Да се върнем на темата аз съм имал Дежавюта с лаптопи и то доста модерни (така примерно като съм на лаптопа и си играя). Та как е възможно това при положение, че съм роден 1997 и тогава е нямало такава технология? Дали пък в някои от предишните си животи да съм бил ИЗВЪНЗЕМНО ? пишете мнения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.12 10:32#2Georgi Georgi НовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 10от: Може би имам доказателство за съществуване на извънземнида наистина някои казват ,че дежа ву е в резултат на преживяно в минал живот хм , по скоро се замисли дали това не е нещо преживяно в бъдещето, ванга е виждала какво ще ти се случи ,за да го види или се е случило вече или е програмирано да ти се случи - тя го вижда ,но го вижда посредством теб ,ти си източника на тази информация следователно твоят мозък спокойно може да оприличи нещо което ти се случва в момента на нещо ,което ще ти се случи
    слабо да си бил извънземен...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.12 10:36#3ТатянаТатянаНовакРегистрация: 25.05.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Може би имам доказателство за съществуване на извънземниБратче просто няма начин да си извънземно!! Даже някои хора ще го сметнат за абсурдно!! Не говори такива глупости, това е една човешка ситуация в която всеки е попадал. И дежаву е сънувано нещо от което ти не помниш за съня си, а не че си го направил в минал живот! ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.12 09:35#4КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Може би имам доказателство за съществуване на извънземниКогата човек идва на Земята, преди да се роди всеки си е написал план, който да изпълнява в този си живот. Нещо като предварителна карта на живота. В тази карта си поставяме по няколко "пътни знаци", т.е. картини, които изживеем в даден момент или ситуация, които да са ни напълно познати, все едно сме ги преживявали и преди. Точно тези картини се наричат "Дежавю".Това изживяване на дежавю, означава че сме на прав път в живота и че всичко върви по план.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.12 09:41#5МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Може би имам доказателство за съществуване на извънземниЕдна позната беше сигурна че има дежа вю, защото като гледала шоуто на Слави знаела кой ще е госта и какво ще каже. На този момент се включи приятеля й и каза че точно този момент го давали на реклама а тя дремела пред телевизора - вероятно подсъзнателно го е запомнола - кой знае ти какво си гледал... доста филми има с теми близки до тези за които разказваш. НО то като цяло май всички сме извънземни.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.12 09:17#6ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Може би имам доказателство за съществуване на извънземниХехе не ги знам извън ли са не са ли ама май не съществуват
    Един приятел беше "видял" извънземни оплашил се загасил щорите исключил рутера (да не би да влязат през сигнала )
    оставил само тв то ии заспал
    Пълно е с идоти ....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest