Sanovnik.bg»Форум»Астрология и Нумерология»Златната минута - истина или лъжа?

Златната минута - истина или лъжа?

  • 01.04.12 05:14#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Златната минута - истина или лъжа? Здравейте! Прочетох една статия за "златната минута".Ако някой не е чувал за нея, ще дам конкретна информация за нея.

    През всяко денонощие съществува една минута, когато между хората и висшите сили, които управляват съдбата на всички, се отваря пряк канал за връзка.
    Всичко, което поискате в тази една минута, се сбъдва на сто процента. Това е все едно че се свързвате по телефона с вашия ангел-пазител, за да му поискате услуга.
    Но когато тази минута настъпи, бъдете внимателни в желанието си, защото не трябва да си пожелавате нещо само във ваша лична изгода, трябва добре да помислите, преди да кажете молбата си.
    Златната минута се изчислява по специален начин. Трябва да вземете за изходна база месеца и датата. Така например на двадесети март – 20.03. вълшебната минута е точно в 20 часа и 3 минути.

    Написах тази тема, за да попитам дали има такива, които да са си пожелали нещо и се е сбъднало.Според вас истина ли е или е просто поредната измишльотина????
    Моля за отговори! Благодаря ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.04.12 07:08#2YoannaYoannaНовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 1от: Златната минута - истина или лъжа?И на мен би ми било интересно,да разбера дали някой е изпробвал тази "златна минута" ..?ОтговорОтговор с цитат
  • 04.04.12 11:09#3КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 21.02.12Град: ШуменОтговори: 4от: Златната минута - истина или лъжа?Според мен вече всички минути са златни и можем да си пожелаваме всичко с добро сърце и намерение... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 10:16#4xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Златната минута - истина или лъжа?Е окей..ама к'во става ако примерно сме 30-ти? Как се изчислява тогава?ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.12 09:42#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Златната минута - истина или лъжа?Страхотно не съм чувала за тази златна минута това е нещо като изцеление за болните и всички затруднени хора. Това е наистина доста интересно.
    Благодаря ти за новината
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.12 12:41#6РадославаРадославаНовакРегистрация: 11.06.12Град: -Отговори: 1от: Златната минута - истина или лъжа?Определяне на „златната минута” за дните от 1-во до 24-то число на месеца: през тези дни, денят показва часа, когато е „златната минута”, а месецът показва минутата. Денят показва също и продължителноста, на изричане на желанието.

    Например: вземаме датата 16.01. На тази дата „златната минута” ще бъде в 16 часа и 1 минута и ще трябва да изричате желанието си 16 в продължение на 16 секунди.

    2. Определяне на „златната минута” за дните от 25-то до 31-во число на месеца: тук е точно обратната схема – денят показва минутата, а месецът показва часа. Времетраенето отново се определя от деня.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.12 11:25#7ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 19.08.12Град: ВидинОтговори: 1от: Златната минута - истина или лъжа?Аха, значи днес златната минута ще е в 19:08 и ще трябва да си изричам желанието в продължение на... 19 секунди? ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 02:36#8ЙорданЙорданНовакРегистрация: 14.08.13Град: ПоликраищеОтговори: 2от: Златната минута - истина или лъжа?златната минута работи
    на мене ми сбъдва желания
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.14 08:11#9M. G.M. G.НовакРегистрация: 01.07.14Град: -Отговори: 1от: Златната минута - истина или лъжа?Ако сме 30.01 например ще е обратното - в 01:30 часа.От 25-ти до 30-ти е в обратен ред.Тоест Месецът показва часа,а датата показва минутата. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.14 12:09#10periperiНовакРегистрация: 13.08.14Град: БерковицаОтговори: 1от: Златната минута - истина или лъжа?Аз я изпробвах и желанието ми се сбъдна в периода на 3-4дни но трябва да имаш търпрние :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.14 12:09#11ЙорданЙорданНовакРегистрация: 14.08.13Град: ПоликраищеОтговори: 2от: Златната минута - истина или лъжа?Работи със сигурност.Намерих статията за златната минута пролетта на миналата година и през тази една година съм си пожелал поне 25-30 желания и само 2-3 не са се сбъднали.Може да не са се сбъднали ако съм сгрешил нещо докато съм си го пожелавал.Имало е и някои които са се сбъдвали за минути(даже едно се сбъдна за секунди),а други са се сбъдвали след няколко седмици
    Пробвайте го,работи на 100 процента.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest