Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Почти от година сънувам котки и става все по-страшно

Почти от година сънувам котки и става все по-страшно

  • 03.03.12 08:51#1ДимитроваДимитроваНовакРегистрация: 03.03.12Град: -Отговори: -Почти от година сънувам котки и става все по-страшноЗдравейте.
    Както разбирате от заглавието, доста често сънувам котки. В начало мислех, че е нормално понеже имам котка, която много обичам, но повтаряемостта започва да ме плаши. Понякога сънищата са забавни, а в последно време все по-странни или страшни.

    Сънят, който сънувах днес, ме накара да пиша във форума. Помня целия сън в детайли. Няколко пъти се събудих от страх, а при заспиването ми същият сън продължаваше, сякаш е филмова лента...

    Ще се опитам да го разкажа на кратко и се надявам някой да може да ми помогне. Сънят ми започва с това как с моя съпруг гледаме и коментираме, от терасата на апартамента ни, ниско прелитащи бойни самолети. В следващ момент него го няма, а аз се крия с котката от вече стрелящите самолети. Виждам бягащи, уплашени хора. Самолетите започват да бомбардират града. Почти целия е разрушен. Навсякъде около мен е сиво и мрачно, а аз се чудя какво да направя,за да не загубя котката си сред другите придошли, а те всички си лежат спокойно сякаш нищо не се случва. Майка ми ме намира. Виждаме падаща бомба в близост и се сгушваме една в друга...

    Събудих се уплашена, сякаш това беше филм,на който не исках да знам края...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest