Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах странен сън в продължение на години!

Сънувах странен сън в продължение на години!

  • 18.12.11 10:25#1MarinaMarinaНовакРегистрация: 18.12.11Град: ПловдивОтговори: -Сънувах странен сън в продължение на години!Здравейте казвам се Марина и съм на 20 години,та още като дете сънувах много кошмари, но един кошмар така и не разбрах какво значи? Като бях малка на около5-6 години почти всяка вечер сънувах един и същи сън,понякога беше толкова реален сякаш не беше сън...

    Сънят беше следния: Сънувам,че си спя в леглото така,както съм си легнала обърната с лице към таблото винаги с гръб към тъмнината .Усещах как някой ме докосва с ръка, която беше женска и много топла, тази ръка първоначално винаги ме галеше, а после ставаше страшно..започваше да ме стиска и да ме подмята във въздуха(умирах си от страх)и когато се обърнех да видя кой е нямаше никой, даже понякога не можех да си отворя очите да видя кой е...

    Понякога се съпротивлявах с това нещо, усештах как ме натискаше по силно, колкото повече се борих с него толкова повече продължаваше кошмара, а когато нищо не правех и не мърдах приключваше по-бързо, но пак повтарям опитах ли се да видя кой е или какво е нямаше нищо беше ужасно. Събуждах се много уплашена беше ме страх да заспя, защото то ме чакаше пак. Не го сънувах всяка вечер, но често го сънувах и все едно и също... Това продължаваше доста време до 6-7 клас го сънувах, после изведнъж спрях да го сънувам и до ден днешен не съм.

    Ако може някой да ми даде някакво мнение, ще съм му благодарна..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.12.11 01:08#2GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Сънувах странен сън в продължение на години!Вероятно си имала голям страх от нещо и подсъзнанието ти е реагирало, за да те освободи от вътрешното напрежение. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest