Sanovnik.bg»Форум»Съновник»разталкувайте ми съня :))

разталкувайте ми съня :))

  • 18.12.11 01:09#1malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7разталкувайте ми съня :))Тази нощ сънувам че ме гони някаква жена и с няколко мъже жената беше ми позната но нз от къде .... трагнах да бягам около мен имаше едно езерце много красиво и дървета някои бяха пднали други не .. стари ,високи и голи бяха тези дъвета ... нз за какво ме гонеха тези хора бягах много катерих се и по едното дърво после през езецето минах и накрая се озовах на в няккъв двор на училищее с някакво момиче което не познавам но всъня ми бяхме близки тръгнахме да изкачваме един баир ,после се озовах в апартамент с един колям куфар с едно момиче и две момчета ... бяха симпатични момчетата но не ги познавах после сидяхме на един тротоар седнали в/у къфарите и в следвщия момент бяхме в автобус и патувахме за някаде слязохме от автобуса и ме чакаха моите приятели ... последно време санъвам все някакви такива неща които ми се случват ... Ако някой може да ми разталкува съня изобщо няма да му се сърдя да заповяда мерси предврително
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest