Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Вярваме ли на паранормалното

Вярваме ли на паранормалното

  • 20.11.11 10:17#1miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17Вярваме ли на паранормалнотоПаранормално...То съществува има го но упорито се отрича, науката си е наука физичните закони съществуват но появи ли се нещо извън нормите и за него няма обяснение то е табу. Трябва и да са наясно всички първо не сме сами на тази планета и сблъсъците между реалността и неизвестното е паранормално.

    Що се отнася до това дали имат способности някои хора да виждат в бъдещето да има такива хора и те са родени така.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 10:05#2KatetyKatetyНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 3от: Вярваме ли на паранормалнотоРазбира се, че има паранормално. :y: :y: :y: :blush: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 10:05#3KatetyKatetyНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 3от: Вярваме ли на паранормалнотоОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.12 05:59#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Вярваме ли на паранормалнотоАз съм на 100% сигурна, че го има.Има толкова доказателства за това, и ако все още някой не вярва, значи...трябва да е прекалено консервативен.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.12 11:48#5КрасимираКрасимираНовакРегистрация: 21.02.12Град: ШуменОтговори: 4от: Вярваме ли на паранормалнотоПривет! Аз съм Мира.Със сигурност това, което ще ви споделя ще ви се стори паранормално, но вече не е така...На 11.11.2011 дойдоха нови енергиина Земята, но още преди тази дата те започнаха да навлизат...
    Преди Коледа, миналата година помолих за среща с моите ангели и се получи...вечерта видях и докоснах 2 вида енергиини същности...След това явно решиха, че съм готова и се появиха и други енергиини същности с човешки вид...Виждам ги с отворени и затворени очи, явно се е активизирало 3 тото ми око.Винаги са около мен, денонощно...Размяткват някакви енергии, работят нещо по мен-енергийно, но нямам друга връзка, само гадая по това което виждам и ми показват като на малък телевизор.От снощи започнах да виждам и цветно...Показаха ми моето готово,ново енергийно тяло... Те ме разбират, но аз тях не...На сън ми показаха, че мога да създавам и творя с мисъл, да летя...Явно така ми е по лесно да възприемам...
    Приемайте тези неща нормално ако ви се случат и на вас, не се страхувайте...това е настоящето и бъдещето...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.12 03:38#6Мери-анМери-анНовакРегистрация: 12.11.11Град: -Отговори: 9от: Вярваме ли на паранормалнотоТези енергии ги усещам и аз. Само, че ми се случват не много хубави неща, а кото цяло съм благороден човек. Берналда обръщам се към теб ако можеш направи тема за новите енергии и как те се отразяват на хората. Ще бъде интересно и ползотворно. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest