Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Непрекъснато сънувам кошмари

Непрекъснато сънувам кошмари

  • 10.11.11 12:14#1Erkan SalievErkan SalievНовакРегистрация: 20.10.11Град: -Отговори: 2Непрекъснато сънувам кошмариЗдр, почти всяка нощ сънувам кошмари и вече искам това да престане. Какво да правя? Забелязах, че се случва само когато съм си в моето жилище... Моля ви, дайте идеи какво да правя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 04:12#2GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Непрекъснато сънувам кошмариКошмарните сънища са отражение на страха или трудностите да се справим с реалните проблеми, натрупаното напрежение или неприятни емоции. Трябва да преодолееш стреса - да се занимаваш с нещата, които обичаш.
    Преди лягане чети книги, които дават положителни послания, мисли за нещата, които ти предстоят като за поредна победа, за мечтите, които очакваш да се осъществят.
    Направи си списък с проблемите и възможните решения. Мисли за успешния изход от всяка ситуация.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 05:14#3АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Непрекъснато сънувам кошмариАми не знам как да ти помогна, но може да е свързано с някакъв твой страх, ако имаш такъв, или с нещо лошо, което се е случило в апартамента ти. Имал ли си лоши преживявания като загуба на близък човек или страх от нещо друго. Напиши, моля, за да мога да ти кажа какво да направиш! ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.11 12:28#4Erkan SalievErkan SalievНовакРегистрация: 20.10.11Град: -Отговори: 2от: Непрекъснато сънувам кошмариАми аз скоро си смених адреса и сънувам кошмари само на новия си адрес. От както съм се преместил почти всяка нощ едно и също (събуждам се от единия сън и когато вече съм заспал продължавам с втори кошмар.)ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 02:19#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Непрекъснато сънувам кошмариДобър съвет от г-н Грозданов. Аз бих добавила и малко таблетки против депресия, не се шегувам. За да се справиш с кошмарните сънища трябва да имаш желязна психика, но имаш ли я пък няма да имаш кошмари, за това започни с това като начало. Не се питай защо все у вас се случва, няма значение къде си, не е проблема в мястото където се намираш, а в теб. И кошмарните ти сънища са сигнал за това, те са като аларма преди пожар. Вземи мерки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest