Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Проблеми с гаджето

Проблеми с гаджето

  • 09.11.11 10:34#1MihaelaMihaelaНовакРегистрация: 09.11.11Град: -Отговори: -Проблеми с гаджетоАз и приятеля ми влязохме в една дискотека и аз влязох вътре да видя кой е там а той ме чакаше на входа и си говореше с човека, който бие печатите и не влезе с мен и после се озовахме някаде другаде дойде едно момиче и му вика да отиде на някакъв купон и аз му казах "Един път ще прекараме толква време заедно и ти ще ме оставиш пак" и той ми вика ми сори айде аз заминавам и аз се разплаках и му казах моля те не ме оставяй и замина и много плаках и после видях някаква снимка обикновенна снимка на него и някакво момиче просто са се снимали на купона и ми стана много гадно и той ми вика като ме дразниш ще ти правя напук ...

    Много странен сън, какво ще значи :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 02:25#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Проблеми с гаджетоНищо определено за теб, но показва какво е гаджето ти, негова черта, която не я показва много често. Предупреждение за теб да не му се връзваш и, че не си заслужава да се тормозиш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest