Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Някой ми дърпаше ръката

Някой ми дърпаше ръката

  • 11.10.11 04:38#1desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8Някой ми дърпаше ръкатаПреди близо година, две бях самичка вкъщи. Беше някъде към 07:00 лятно време. Сънувах, че съм в нашия град, но няма хора освен аз и стотици змии, които ме съскат. По едно време от леглото ми усетих дърпане. Някой ми дърпаше ръката - (от леглото) мръднах си лявата, (защото спах до корем)и тя си стоеше до тялото ми. Опитах се да издърпам това, което влечеше другата ми ръка, но не успях и се събудих.

    Същата работа стана отново (отдавна). Сънувах, че съм отгоре влак и се бия с някакъв анимационен герой и след това виждам някаква черна дупка, в която влизам. След това тази ръка отново ме дърпа, но този път бях я хванала здраво и я дърпах без да си отворя очите, но не можах да я измъкна.

    Искам да попитам. Какво щеше да стане, ако това нещо бях го издърпала? Щеше ли да промени нещо, и какво щеше да ме сполети?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.11 11:29#2Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Някой ми дърпаше ръкатаТова, което те е дърпало е страхът ти.
    Ако го издърпаш - ще се пребориш с него.
    Аз също бих се бояла.
    При мен се е случвало когато спях - събудих се от нещо, което ме хвана за крака.
    Бях будна и го усетих - направо щях да откача - страшничко си беше.
    Няма да разказвам повече, защото мисля, че си малка и не искам да ти пълня фантазията с още подробности, които тя да обърне срещу теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.11 12:10#3ПолинаПолинаНовакРегистрация: 10.08.11Град: -Отговори: 3от: Някой ми дърпаше ръкатаИ на мен ми се е случвало, също бях легнала по корем и не спях, а просто се бях унесла и изведнъж нещо ми дръпна ръката и я пусна рязко и щом си отворих очите видях някаква сянка, която за секунди изчезна. Случвало ми се е и с краката и да ме галят по косата, доста гадничко си беше, усещах и някакъв хладен полъх, но поняга всичко е само страх, както каза emanuela. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 08:08#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Някой ми дърпаше ръкатаНищо ти няма. Просто когато спиш, понякога си притискаш някои части на тялото и тогава причината от дискомфорт се отразява върху сънищата. Повярвай, нищо ти няма, не ти ли беше изтръпнала ръката след това ?
    Изобщо няма място за притеснение, ти си доста емоционален човек, който много се смее. Такива хора, са които спят по корем. Бъди такава каквато си. Меги.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest