Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Всяка вечер около 18:00 идва една птица

Всяка вечер около 18:00 идва една птица

  • 07.09.11 01:05#1sasssisasssiНовакРегистрация: 07.09.11Град: -Отговори: -Всяка вечер около 18:00 идва една птицаЗдравейте. Не знам към кой да се обърна. Тук ми беше последната надежда. Специално си направих профил, защото много ме мъчи нещо.

    Всяка вечер около 18:00 идва една птица. Не мога да определя каква е точно. Но издава много плашещи крясъци. Баба ми смята, че когато се появи такава птица около дома на хората, винаги се случват нещастия.

    Много ще съм ви благодарна ако ми кажете нещо по този въпрос. Ако знаете повели, суеверия или притчи свързани със символиката на появяването на която и да е птица - моля публикувайте го. Наистина ще съм ви много благодарна. Вие сте единствената ми надежда. Благодаря ви предварително. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.11 09:13#2dianadianaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаНа баба си и кажи да престане да те плаши. Птицата я приеми като птица, защото тя само през нощта ловува/предимно мишки/. Около нас има празни дворове и на съседите на къщата има дори малки совички, от които две белички. Никой не се страхува от тях. От хората трябва да се страхуваш.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.11 08:11#3даниеладаниелаНовакРегистрация: 02.07.11Град: ВидинОтговори: 7от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаДа, мила не се страхувай, а аз бих казала и от хората да не се страхуваш. Просто трябва да ги пресееш, а имено да си направиш преценка и на края има от кого да се страхуваме и на кого да уповаваме. Исус Христис.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.11 01:30#4White RabbitWhite RabbitНовакРегистрация: 10.09.11Град: -Отговори: 2от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаТрябва да преодолееш страха от смъртта и тогава няма да се страхуваш от нищо, помисли си: все пак всички умираме рано или късно, вярно, ако умрат наши близки ни боли ужасно много раздялата, променя живота ни до неузнаваемост и все пак нищо по-страшно не може да ти се случи. Това не означава да губиш усета си за самосъхранение, но не взимай присърце поверията за птици, кучешки вой и други.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.11 09:36#5ves666ves666НовакРегистрация: 11.05.11Град: -Отговори: 7от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаНе се плаши, а я нахрани. ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.11 10:01#6Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаСигурно тази птица има гнездо наоколо или ловува.
    Не се плаши от нея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.12 07:29#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Всяка вечер около 18:00 идва една птицаТова е кукумявка.Поверието е, че когато на някоя къща кряка кукумявка, там ще умре някой.Не искам да те плаша, но при мен през 2008 кукумявка кряскаше на отсрещната къща и няколко месеца по-късно едната ми баба почина.
    Аз много пъти чак съм сънувала звуците, които тази птица издава.Много е зловещо и страшно.Имам и истории с тази птица, но няма да ти ги разказвам, ако ти сама не пожелаеш.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest