Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Съвпадение или нещо друго?

Съвпадение или нещо друго?

  • 10.08.11 01:06#1АнгелАнгелНовакРегистрация: 10.08.11Град: -Отговори: -Съвпадение или нещо друго?Така, имам 3 бенки на гърдите си, които са под формата на триъгълник. Когато си легна вечер и небето е чисто забелязвам 3-те най-ярки звезди видими за мен също са под формата на триъгълник.

    Това означава ли нещо или е само съвпадение?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.08.11 09:40#2Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Съвпадение или нещо друго?Бенките със сигурност имат някакво значение, но да търсиш отговор за всяка бенка няма смисъл.

    Аз имам 333 бенки и ако чета какво пише за всяка от тях, сигурно ще полудея.

    Пък може в предишен живот да си бил древен астролог. Доколкото знам, бенките отразяват неща, които ни са се случвали в предишни животи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.11 05:56#3JoroJoroНовакРегистрация: 29.08.11Град: -Отговори: 3от: Съвпадение или нещо друго?Нормално е всеки три точки, които не лежат на една права да образуват триъгълник. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.11 12:42#4Мери-анМери-анНовакРегистрация: 12.11.11Град: -Отговори: 9от: Съвпадение или нещо друго?Според мен нищо не означава. Чувала съм за суеверие, което гласи, че ако имаш голяма бенка от дясната страна на тялото ти носи щастие. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.12 11:39#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Съвпадение или нещо друго?За лява и за дясна страна на гърдите - все е щастие, затова няма да те питам от коя страна е.. Но ако е от дясната - успех, но с много усилия.. Това, че са в триъгълна форма, и че образуват триъгълникк... не знам .. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest