Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Усетих чуждо присъствие наистина!

Усетих чуждо присъствие наистина!

  • 26.11.15 03:37#1Марта ГеоргиеваМарта ГеоргиеваНовакРегистрация: 26.11.15Град: СвищовОтговори: 1Усетих чуждо присъствие наистина!Не знам как да започна, не смея да кажа на никого, защото през целият ми съзнателен живот смятам, че съм била здраво стъпила на Земята. С една дума реалист, на попрището жизнено в средата съм. Снощи, /по- точно около 4 сутринта/ за първи път изпитах подобно нещо. Не съм страхлив човек, от няколко години живея сама в семейното жилище. Децата ми и мъжът ми са в София и рядко си идват, по-често ходя аз. Събудих се без причина, погледнах телефона и видях, че е доста рано за ставане и продължих да лежа в едно полусънно, полубудно състояние, когато чух шум, много лек, не се замислих.

    След време, не знам колко, усетих най-страшното нещо през живота си, сякаш някой ме докосваше и искаше сякаш да влезе в тялото ми. Аз се мъчех да викам, но не успявах, накрая се чух като казах "махни се". Не смеех да мръдна, усещах с цялото си тяло чуждо присъствие/не знам защо, знаех, че е мъжко/. Ако някой ми го беше казал това преди, щях да погледна скептично на това. Но сега не знам какво да мисля, много съм объркана. Довечера ще спя на телевизор, защото съм ужасена при мисълта, че може да ми се случи отново. Какво да правя, да напръскам със светена вода стаята? Никога не съм мислила, че може да ми се случи подобно нещо, ужасена съм...помогнете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.15 05:31#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Усетих чуждо присъствие наистина!Доста страшно звучи. Според мен - светена вода, молитва, призоваваш ангела си хранител да те пази. Добре е да окадиш...Според мен обаче няма да се случи отново. Мой познат успя да излезе от тялото си съзнателно. Разказа ми как, в полупросъница е станал, като оставил тялото си на леглото. Огледал се и видял около него демони с червени очи, които само чакали душата му да отиде нанякъде и да обсебят тялото му. Стреснал се и отново легнал в тялото си. Може и ти без да искаш да си попаднала в подобно състояние. Демоните са навскякъде около нас, по всяко време, но ние не ги виждаме. Важното е, да не ги допускаме. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.15 02:37#3lubovlubovНовакРегистрация: 10.01.14Град: -Отговори: 3от: Усетих чуждо присъствие наистина!Здравейте г-жо Рамба, искам да Ви кажа, че не само на Вас Ви се случва това, при мен се случи есента на 2013г за първи път когато се случи първия контакт това което сте описала се случи по абсолютно същия начин и с мен, че дори и повече това присъствие продължава и до днес, но е дълго за писане но сега и аз се чувствам по спокойна, че не съм сама в това бих казала потресаващо изживяване особено когато си сам самичък и нямаш близки до себе си. Ако желаете да попишем за това по обстойно пишете, с каквото мога бих Ви помогнала защото когато човек е сам и преживява нещо подобно се страхува и същевременно си мисли, че откача а има нужда да сподели с някого особено с някой, който е преживял същото.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest