Зина

Какво значи името Зина? Кога Зина празнува имен ден.
Зина

1. Зина е гръцко име, което означава божествена, живееща богоугодно.

2. Жените с това име празнуват имен ден на 3 октомври.

Рейтинг

3.9
Общо 14 гласували
5 3
4 7
3 4
2 0
1 0
Дай твоята оценка:

Коментари

Изпрати