Сънувах, че имам ново семейство

• 30.10.18 07:55#1ivelinastefanovaboneva@gmail.comivelinastefanovaboneva@gmail.comРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 22Сънувах, че имам ново семействоНай-напред сме във една огромна настолна игра и моята баба и дядо продължават да изяждат фигурките коне. Аз им казвам да спрат, но те ми се смеят и аз им казвам, че ще си намеря друго семейство. Те казват, че е невъзможно,затова аз надниквам във бордюра и виждам във канализацията група ходещи като войници хора.

След това аз се промъквам като октопод вътре и веднага си намирам ново семейство. Повече неща дават на момчето, даже всичките стени бяха сини. После тя казва,че аз само че съм по-уважавана. После пръскам навсякъде балончета приличащи на моята глава.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.18 06:50#2KahperskiqKahperskiqРегистрация: 11.06.18Град: -Отговори: 16от: Сънувах, че имам ново семействоv prostata ti glava e palno s balonceta ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.18 07:42#3ivelinastefanovaboneva@gmail.comivelinastefanovaboneva@gmail.comРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 22от: Сънувах, че имам ново семействоKahperskiq :v prostata ti glava e palno s balonceta
    Според мен е напълно нормално да си споделям сънищата.
    ОтговорОтговор с цитат