Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много странен сън с маратонки

Много странен сън с маратонки

  • 25.03.17 07:18#1ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6Много странен сън с маратонкиЗдравейте, преди около час сънувах че съм на работа, и точно там където се преобличаме забелязах, че първо някой е подменил моите маратонки с неговите (подмяната е била точно защото моите маратонки са здрави, а неговите не), които бяха малко по-стари или повече носени (неговите маратонки бяха същата марка и същия модел и размер, само дето те бяха сини, а моите черни, които и в действителност са си черни), а лявата маратонка беше дори скъсана отпред.

    А пък след това незнайно как се получи така, че този някой ми е разменил само лявата маратонка, като заменената лява маратонка беше скъсана отпред, а дясната си беше моята, и след това си помислих че в някой ден от седмицата ще трябва да я занеса на обущар, който хем да я оправи, и хем да я пребоядиса в черно, тъй като ми се струваше немислимо да ходя с различни по цвят маратонки.

    Между другото, аз в съня си осъзнавах, че проблемът със скъсаната маратонка може да бъде решен, при това без да ми коства кой знае колко.
    Ще бъда благодарен ако някой успее да разтълкува съня ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.17 04:14#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Много странен сън с маратонкикъсаните обувки насън предвещават загуба на състояние или на работата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest