Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах имена, най-отдолу стоеше тя!

Сънувах имена, най-отдолу стоеше тя!

  • 27.11.16 09:31#1ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6Сънувах имена, най-отдолу стоеше тя!Здравейте, преди няколко дни сънувах доста странен сън, и се надявам някой тук да успее да го разтълкува...
    Само искам да отбележа, че сънят ми е свързан със фирмата, във която аз работя.
    Всяка сутрин аз и моите колеги се подписваме за инструктаж на една тетрадка, където са написани нашите имена.

    Значи сънувах че съм във една канцелария, която е била старото седалище на нашия шеф на фирмата, и вътре в нея на бюрото имаше една разтворена тетрадка за инструктаж, на която бяха изписани около 10-тина имена на бивши работници на фирмата (само искам да отбележа, че въпросните имена никога не са работили във тази фирма).

    Успях да прочета абсолютно всички имена, изписани на тетрадката, но успях да запомня само четири, а те са Губчо (много странно име) Теодора, Виолета и Николета (Николета беше последна най-долу в списъка). Тъй като нашата фирма е строителна, във нея никога не са работили жени, а и всички останали имена които бяха изписани на тетрадката, също не са работили във въпросната фирма.

    Като цяло това е, но ако се сетя за още подробности, ще ги добавя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.16 11:51#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах имена, най-отдолу стоеше тя!Ще сменяш работното място ми се струва, липсват ви жениОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.16 02:37#3ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6от: Сънувах имена, най-отдолу стоеше тя!Ако трябва да бъда честен, на сегашното ми работно място никак не ми е добре, но си седя още на него, защото засега друг избор нямам, но тези имена все още не ми дават мира...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest