Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?

Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?

  • 23.02.16 10:05#1EleonoraEleonoraНовакРегистрация: 23.02.16Град: -Отговори: 1Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?Здравейте, интересувам се дали е възможно човек да има спомени от преди да се роди?Имам спомен ,който не е сън,че преди да се родя ми се показа жената ,която ще е моя майка.Възможно ли е да е истина или е плод на детска фантазия запечатал се в съзнанието ми толкова много години?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 05:20#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?Децата най-ясно си спомнят миналите си животи, но докато се научат да говорят, те избледняват. Напълно е възможно при теб да са се запазили. Потърси - има много случаи на хора, които не са се поддали на сегашния живот и си спомнят и свои минали прераждания. Ако искаш да отключиш и други подобни спомени, може да се подложиш на хипноза. Но внимавай - на някои хора не понасят подобно връщане към миналото.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 05:35#3EleonoraEleonoraНовакРегистрация: 23.02.16Град: -Отговори: 1от: Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?Благодаря за изчерпателният отговор!Истината е ,че като дете до към 5 годишна възраст виждах неща ,кото околните не можеха и то предимно вечер - фигури като сенки в блозост до леглото ми.Когато споделих това с възрастните от семейството ми , те се ядосаха и ми се скараха ,че това не са реални неща и са само мои фантазии и трябва да спра да фантазирам.А аз ги виждах.След тази реакция се уплаших и вечер стоях със стиснати очи ,а знаех че те са там...докато една вечер просто всичко спря.Днес , много години по-късно търся отговори на тези преживявания...ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 08:30#4BellaBellaНовакРегистрация: 18.09.13Град: ПловдивОтговори: 6от: Мога ли да имам спомен, отпреди да се родя?Здравей, аз мисля, че е възможно това. Аз също имам спомен от предишен живот, но се питам, дали не си измислям и съзнанието ми да си играе с мен. Също така като малка съм виждала нещо до леглото си, за което нямам обяснение, но го видях само веднъж. Прочетох и изгледах всичко, което намерих на тема прераждане, но още нямам отговори на въпросите си. Препоръчвам ти да изгледаш всички серии на предаването Духът обладал детето ми, също така изгледай някои предавания с Христо Нанев, той се занимава с регресия и говори много подробно на тази тема. Възнамерявам някой ден, когато съм емоционално готова, да се подложа на регресия при него. Успех и дано намериш своите отговори ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest