Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Странно чувство за чуждо присъствие

Странно чувство за чуждо присъствие

  • 13.02.16 05:23#1Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35Странно чувство за чуждо присъствиеЗдравейте. Отдавна спрях да следя за новости в този сайт. Но ето, че ми се случи отново нещо странно. Може би си въобразявам, но затова и пиша тази тема, за да потърся отговора на въпроса ми: истинско ли е?

    От около седмица чувствам присъствие около мен. Докато слушам музика или гледам филм. Това присъствие е всъщност нещо като лек полъх или вятър около мен. Сякаш нещо подухва над кожата ми. Усещам хладина, усещам нещо като доста слаб ветрец.
    Първия път бе, докато слушах музика.

    Лежах до леглото си,което е до прозореца на стаята ми. Усетих този полъх и първата ми реакция беше да погледна към завесите дали и те се движат- не се движеха. След това свалих слушалките, за да се заслушам, дали някой е отворил врата, за да предизвика течение- никой. Но ако беше така, пердето щеше да се развее.

    Усещам лек студ. Не мога да го обясня. Надявам се някой има понятие какво е. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.16 06:26#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Странно чувство за чуждо присъствиеСпоред мен усещаш определено завихряне на енергията около себе си, това е. Някои хора са по-сензитивни от други и усещат повече неща от тях. Това е.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 06:17#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Странно чувство за чуждо присъствиеНякой дух те преследва, потърси помощ!ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.16 05:42#4Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Странно чувство за чуждо присъствиекак мога да потърся помощ? И защо мислиш така?ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.16 05:00#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Странно чувство за чуждо присъствиеВсъщност като се замисля, може би наистина си въобразяваш. Но ако мислиш, че ти е нужна помощ, в подобни случаи врачки, попове, гледачки - към всеки от тях можеш да отправиш въпросите си. Стига да не са измамници. Задължително е да се ходи при човек от твоята вяра, ако си християнин примерно никога не трябва да посещаваш ходжа.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.16 05:24#6анонименанонименНовакРегистрация: 27.09.14Град: БозвелийскоОтговори: 10от: Странно чувство за чуждо присъствиеХа, то останаха ли такива които да не са измамници? В моя град абсолютно всички свещеници са боклуци с извинение. Преди да правиш каквото и да било се убеди, че наистина има нещо при теб, не действай първосигнално.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.16 04:30#7Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Странно чувство за чуждо присъствиеблагодаря за съветите!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest