Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен сън с непознато момиче

Странен сън с непознато момиче

  • 16.09.14 07:05#1ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6Странен сън с непознато момичеЗдравейте, ще се опитам да опиша объркания си сън, та дано някой ми помогне със разтълкуването...
    Значи аз и моята компания се забавлявахме на едно място, и там имаше едно непознато момиче на около 13-14 години, (беше русоляво със сини очи) което непрекъснато ми хвърляше погледи и ми се усмихваше. Макар да е доста по малка от мен, (което в съня осъзнавах) аз също изпитвах симпатии към това момиче... И после като се прибирахме заедно с компанията (беше вечер), това момиче изведнъж отнякъде изкара химикал, грабна ми дясната ръка и на дланта й остави своя подпис. Веднага след това направих същото и аз, като се подписах и на нейната длан, и после се разделихме...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 02:36#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Странен сън с непознато момичеНепознато момиче на сън- ще намериш щастието си извън дома.
    Русокосо момиче в съня ти, това е предупреждение, че на пътя ти ще се изправи изкушение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 03:12#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Странен сън с непознато момичеМного ти е интересен съня и ако си запомнил всичко ,можеше много неща да се кажат. Ще спомена,че този сън ,според известен тълкувател, е обществен т.е. се отнася не само до теб и това момиче, но и до всички участници в забавлението. Ако си спомняш нещо от обстановката,също е от значение.От значение е и на коя ръка сте се подписали.Ако няма тези подробности, съня се смята негадателски.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 04:38#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Странен сън с непознато момичеМишето говори за ганг банг. Обществена работа. Земи си само ено парче от тортата, Йо!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 04:42#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Странен сън с непознато момичеТочно така и парчето е нещо, но дали ще го има е въпроса? ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 04:56#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Странен сън с непознато момичеМише, стига с тази телефонна номенклатура! В Европа сме одавна! Ейййй, не се отдръпнахте значи, вижте страната на какво прилича вече...

    Ал е сиганин с пагони, Мише, излагате хората с тези манипулации вече! Мислиш ли, че тоя кръвнишки трипер ще е вечно тук на вашите услуги?! :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 09:52#7antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Странен сън с непознато момичеДаааааааааааа та така значи подписи си поставяте, но тя не е пълнолетна и може да те
    вкара за едиси какво си с малолетни. Внимавай с децата- чуждите имам предвид.Пък
    може да го огрее някой приятел от компанията.Дано не е роднина. И не се подписвай
    навсякъде.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 11:05#8ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6от: Странен сън с непознато момичеЗначи с моята компания вървяхме по една позната улица, беше вечерно време, и това непознато момиче беше също в тази компания, когато изведнъж ми грабна дясната ръка и се подписа на дланта ми, а след това взех химикалката от нея и се подписах също на едната от ръцете й (странно, не си спомням точно на коя ръка беше, но защо ли си мисля че беше на лявата), и след това се разделихме (тя тръгна по една улица, а аз по друга, да се прибираме). Мисля, че точно преди да се разделим понечих да я целуна, но в това не съм много сигурен, защото в съня ми има няколко момента, които си ги спомням смътно.
    Ако е от значение, не си спомням нито едно от лицата на моите познати от компанията, а само лицето на това момиче, и то малко смътно...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 09:07#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Странен сън с непознато момичеНалучкан сън не предвещава нищо.Дясната ръка е твои бъдещи предприятия.Когато имаш цял сън го разкажи. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 10:03#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Странен сън с непознато момичеМише, попрочети какви са жените в момента в ислямска държава - живеят си хората, а и у нас си живееха подобните им. Интересното е как и вие правите така да се получава.

    Ще си намерите майстора, ама няма да е строител гурбетчия от арабските страни.
    Само се чудя какво да ви е наказанието за закърняване на мъжки орган. Съответно нещо във вашето тяло - може би мозъка? Но като говоря така и си мисля, че отдавна сте наказани по този начин, мадам и сие. Въпроса по-скоро е как се живее с умствено недоразвити или със хора с психични проблеми, за каквито кандидатствате. Тея наказания с дясната ръка завършват с клане.

    А сега мола да обясните кои са наказаните - как ги познавате, за да ги мъчите?


    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.14 10:48#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Странен сън с непознато момичеЩе трябват нови закони за здравето,че както сме тръгнали всички ще изперкулясаме
    за радост и щастие на правоимащите. :yawn:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest