Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Момичето на леглото

Момичето на леглото

  • 20.08.14 08:13#1ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6Момичето на леглотоЗдравейте. Преди около 2 месеца сънувах един много странен сън. Сънувах първо че лежа на моето легло, а на леглото на брат ми седеше едно момиче, и си говорехме. Попитах я от къде е, а тя ми каза че била от някакво силистренско село. След това как стана не знам, бях си приготвил пържени питки за вечеря (беше почти мръкнало), и след това дадох на момичето и то да яде, а то ядеше като прегладняло, но вече незнайно как аз се бях озовал в леглото на брат ми, а тя на моето. След това тя както си седеше на моето легло, а аз в леглото на брат ми, тя започна да ми прави намеци да правим любов. Но точно в този момент в стаята влиза баща ми (в реалния живот точно в този момент в който сънувам, той действително влиза в стаята за да ме събуди), и незнайно как момичето избяга, а аз започнах да се карам на баща ми, че заради него момичето си е отишло.

    Предварително благодаря, ако този сън бъде разтълкуван поне половината...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.14 04:05#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Момичето на леглотоА ти момиче или момче си? И какви са тези пържени питки - аз си ги пека като палачинки в тиган с незалепващо покритие. Понякога доста добре се получават - 1 част царевично брашно, 2 части ръжено или пшенично. Най-добре е с лимец, но той е по-скъп и го използват маняци на тема хранене. Може да се сложи счукан чесън и сминдух, чубрица, лют червен пипер...
    Дойде ми нещо наум като тълкуване, но ако си момче няма да ти хареса, Йо. Също така не знам какво е решението.

    Преди ок 10 години в Силистра имаше нахлули диви свине по улиците. Голям смях ми беше, ама ловците са ги били прогонили, а може и да са застреляли едно-две. Страшни банди са.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.14 07:16#3ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6от: Момичето на леглотоМомче съм, очаквам да видя твоето тълкуване, хубаво или лошо...ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 08:54#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Момичето на леглотоМи... чесно да ти кажа... в началото видях някакви схеми - баща ти или брат ти се опитва несъзнателно да те такова, като ти си си с името Йони(путка), което някой е подредил в реда на нещата и просто си отговаряш на него(в казармата като ни казваха имената и ние викахме "аз", демек ние сме). Само Йоань кръстител може да ти бъде модел за подражание.
    Та може таа да е твоята бъдеща форма на шизофрения. Името ѝ е Евка, те са много и са нисшо ниво, като горе е София. Когато са некадърни(светнати цигани, бедност, мизерия, сладолед...) не могат да се справят със задачите си и става мазало... Когато влиза баща ти (който те е направил и следва че си мъж(той защитава това)) онаа бяга, щото е по-слаба и не може хитростта ѝ да остане незабелязана. Тук има ени дето говорат за какво е да бъдеш в някого, те са красиви Евки (и глупави, и поддаващи се на внушения(след като се внушават)).

    Яж месо, коли, работи и еби, когато имаш възможност. Те това искат от теб, ама нямат угодия... Кажи се пак подправката де!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 02:25#5ioannidisioannidisНовакРегистрация: 22.03.11Град: ПровадияОтговори: 6от: Момичето на леглотосиньо :Ми... чесно да ти кажа... в началото видях някакви схеми - баща ти или брат ти се опитва несъзнателно да те такова, като ти си си с името Йони(путка), което някой е подредил в реда на нещата и просто си отговаряш на него(в казармата като ни казваха имената и ние викахме "аз", демек ние сме). Само Йоань кръстител може да ти бъде модел за подражание.
    Та може таа да е твоята бъдеща форма на шизофрения. Името ѝ е Евка, те са много и са нисшо ниво, като горе е София. Когато са некадърни(светнати цигани, бедност, мизерия, сладолед...) не могат да се справят със задачите си и става мазало... Когато влиза баща ти (който те е направил и следва че си мъж(той защитава това)) онаа бяга, щото е по-слаба и не може хитростта ѝ да остане незабелязана. Тук има ени дето говорат за какво е да бъдеш в някого, те са красиви Евки (и глупави, и поддаващи се на внушения(след като се внушават)).

    Яж месо, коли, работи и еби, когато имаш възможност. Те това искат от теб, ама нямат угодия... Кажи се пак подправката де!

    На колко раккии си бил когато си писал този пост...? Извинявай, но постът ти е написан по доста несвързан начин...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest