Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Черни облаци и стадо черни крави

Черни облаци и стадо черни крави

  • 30.12.13 09:28#1KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9Черни облаци и стадо черни кравиЗдравейте! Днес сънувах как аз и сестра ми изкарвахме две крави от къщата на село, а на вън цяло стадо черни крави идваха към нас, а в небето имаше черни като въглен облаци.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.13 06:55#2АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Черни облаци и стадо черни кравиСънят ти изобщо не е хубав! Друг път,когато сънуваш такива работи,без да го казваш на никой,вземаш една шепа сол,пускаш чешмата и до като се разтопи солта в шепата ти си казваш :- Както се топи солта,така да се стопи и съня !
    Няма гаранция,че ще се получи.Зависи в какви часове е сънуван.Но,за някой става.
    Всичко каквото трябва да се случи - на камък не става!
    Весели Празници !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.01.14 09:56#3A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Черни облаци и стадо черни кравиПривет и Честита Новата 2014 година, желая здраве и късмет!
    Според мен в този сън има частица информация: ако реално къщата е празна, вече никой не живее там, се измъчвате от опасения да не би нещо да е повредено/откраднато.
    Кратък сън - кратко тълкувание!
    Наздраве за Новата 2014!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 11:40#4KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9от: Черни облаци и стадо черни кравиБлагодаря ви! Сънят беше доста по-дълъг, но това е единственото, което помня ясно.
    Добре, имам друго запитване- какво значи, ако в съня ми дядо ми е тръгнал на някъде и ми каже "Почти в гроба съм." като е разтревожен, хладен и лепкав и не желае да ме прегърне?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.14 12:12#5KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9от: Черни облаци и стадо черни кравиЧестита 2014 година и на вас! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest