Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за торнадо и спомен от минал живот

Сън за торнадо и спомен от минал живот

  • 30.09.13 08:35#1KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9Сън за торнадо и спомен от минал животЗдравейте! Преди малко сънувах мен, сестра ми, една приятелка и още момичета (едно от тях познавам) отивахме на участие на ъпсурд, което не беше в нашия град/ село. Пътувахме с кола през полето и видяхме човек,а пред него се заформи торнадо което тръгна в посоката, от която дойдохме. Ние продължихме, като бързахме да не ни настигне торнадото. Стигнахме до някъде и след това продължихме пеша по улиците, а аз носех сестра ми на гръб и като реших, че повече няма да я нося грубо я метнах напред, тя пък не реагира никък просто си стана и продължи.След това сестра ми и приятелката ми се приближиха и по някакъв начин ми върнаха някакъв спомен от тамошното минало или някой друг живот. А споменът беше аз и едно момиче , с което се запознах в университета бяхме с черни корсети и си се бяхме поизлегнали на някакъв диван , тогава в картинката влезе момче, което в настоящето е приятел на момичето. Като се надвеси над мен аз се опитах да го целуна, но той се дръпна с гримаса изразяваща отвръщение и като не ми отдаде особено внимание седна между мен и другото момиче,а тя- спокойна, също не отдаде внимание- той беше неин. Аз бях изненадана и се дръпнах от тях. От другата страна на дивана коленичише едно момче и ме чакаше смирено. Видях го и се приближих, подарих му целувка, а той я прие и пак тихо и мирно застана- невинен и отдаден. Това момче е единственото с което съм имала близки отношения в настоящата действителност и вече не сме заедно , но ежедневно мисля за него.Как бихте разтълкували този сън? Благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.13 03:18#2KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9от: Сън за торнадо и спомен от минал животНаистина имам нужда от помощ с този сън, ако някой има представа какво може да значи, моля ви, нека пише! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest