Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Писмо до моите така наречени „приятели“ част 2

Писмо до моите така наречени „приятели“ част 2

  • 05.09.13 06:35#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46Писмо до моите така наречени „приятели“ част 2Вземайки листа и химикалката мъжът искаше да каже толкова много,но не можеше да намери начин по който да го направи.Хрумваха му хиляди начини да започне,но никой не му се струваше достатъчно подходящ.
    -От началото.-Промълви глухо,след което го изрече по-високо - От началото!
    Този вариант му се стори най-удачен и започна с вълнение:

    „Здравейте.Аз съм Димитър Караиванов.Роден съм през 1983...защо ли пиша това?Кой го интересува?Когато го намерите аз вече ще съм далеч от това място,този град.Затова ще се върна 15 години назад към една случка която ме накара да разбера кои са истинските ми приятели.
    Беше началото на 10 клас и всичко изглеждаше идеално.Имах си гадже,имах много приятели и винаги бях усмихнат.Първите няколко учебни дни започнаха нормално.Всяка сутрин един и същи глас ми се провикваше:
    -Ей,Митьо накъде си се забързал така?
    Този глас винаги беше на Светослав.Забавно момче,винаги готов за парти.Единственият му недостатък беше че сменяше гаджетата си по-бързо отколкото болен кърпичките си.
    Така беше всеки ден.Изчаквах го,отивахме към мястото където ни чакаха другите.Все се смеехме каква флегма беше Слав.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.14 11:29#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 2Напомня ми малко на Ънчартед 3.Освен това и аз си водя записки,не всеки ден,но на важни събития или неща за мен.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest