Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Състезание сред пясъци

Състезание сред пясъци

  • 01.09.13 10:54#1KleoKleoНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 9Състезание сред пясъциРазвитието на съня ми беше на място с много пясък. Не съм сигурна, че е било пустиня, но беше ден и не беше горещо. Аз, сестра ми, един бивш съученик и четвърти човек, не мога да си спомня кой беше, се състезавахме. Бягахме и подскачахме в пясъците и имаше нещо като пясъчни стълби, по които бягах напред. За да спечелиш надбягването трябваше да финишираш с бутилка вода, която беше в мен. Не съм сигурна дали не бяхме в отбори, но изглеждаше, че всеки играе за себе си, дори и да бяхме в отбори сестра ми не беше в моя.

    В момента, когато разбрах, че мога да спечеля се разколебах без видима причина. Другите ме изпревариха, а аз хвърлих бутилката, така че сестра ми да я вземе. Започнах да се затруднявам в правенето на движение и затънах в една пясъчна стълба до раменете. Опитах се да изляза, за да финиширам, но не можех, все едно пясъчната ръка ме беше стиснала силно и нямаше как да се измъкна. Сестра ми победи, а бившият ми съученик ми се зарадва и каза: "Само няколко секунди зад мен." Явно и яз бях финиширала, въпреки че не бях стигнала до финала,бях последна. Сега предполагам че състезанието е свършило, когато първият финишира. Така свърши сънят ми.Когато се събудих и погледнах часовника беше 07:02 часа.
    Благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest