Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видях си погребението

Видях си погребението

  • 06.11.11 02:53#1malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7Видях си погребениетосънувах как съм пред една детска градина и един познат започва да ме бие да ме налага при което и аз започвам да го бутамд а го удрям трагнах да бягам и и се озовах на един пазар където го замерях с домати портокали ножове и количките запазаруване където ги има в супермаркитите .. бягах малко и влязах във входа на една приятелка трагнах по стъпалата но м/у 1рия и втория етаж стъпалата сжършват и нямаше как да се качча ... и този ме набара ....след това се озовах в Университета ЮЗУ в Благоеград м/у два чина станах но никой не ме виждаше и чувашее бях призрак слезнах по стълбите ... и какво да видя ... пред университета .... на вън вали дъжд и се чува траурна музика и се оказа че вече не съм м/у живите и видях как лежа под едн дърво на един шезлонг и некаква жена ме гримирваше запогребението ми интересното е че не изглеждах по начина по които изглеждах ..

    Промените във външния ми вид бяха големи. Минути по късно гледахме с приятелите ми погребението ми по тв-то ... стана ми криво и отидох в банята и се видях че изглеждам по начина, по който в момента изглеждам само че лицето ми се белеше по челото брадичката и скулите ...

    ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВО ЗНАЧИ ТОЗИ СЪН .... НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ГО РАЗТАЛКУВА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.11 12:23#2vanq todorovavanq todorovaНовакРегистрация: 09.11.11Град: -Отговори: 1от: Видях си погребениетоЗдравейте. Отговаря ви Zira - ясновидка. Сънят ви показва, че вие сте се прераждали. Не е тревожно, но все пак ми пишете на електронната поща: zira_vania@abv.bg, за да ви обясня по-подробно.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 02:35#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Видях си погребениетоНе е само прераждане, но и поглед в бъдещето, няма страшно, не се плаши, нищо няма да стане. Има такива моменти да погледнеш в миналото или бъдещето. И в двата случая е интересно да се видиш как си изглеждала.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest