Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сбъдване на сънища

Сбъдване на сънища

  • 23.10.11 07:05#1Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16Сбъдване на сънищаИмате ли наблюдения или само при мен е така .
    Щом се касае за лош сън винаги се случва
    Ако е за добро или се бави или не се случва :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.11 10:57#2IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Сбъдване на сънищаАз не мисля така. Сънувала съм доста брутални неща, но никога не са се случвали. Сънувам всеки ден понякога и по няколко пъти. Но хубав, лош няма значение. Дори понякога като санувам смърт на близък, колкото и да се разтройвам в началото аз знам, че означава дълаг живот за него. И наистина е така, нищо лошо не ги е сполетяло. Така, че не мисля, че си прав. По склонна съм да мисля, че ти се вживяваш в тях и с мисълта си ги предизвикваш. Може и да греша, не знам, сам си прецени. Сам може да си отговориш най - добре. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.11 04:35#3Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Сбъдване на сънищаНе, грешно се изразих. Ако сънуваш неща, свързани с каръщини като например, че ти вадят зъб, което се свързва с лоша поличба, се случва веднага. Ако обаче сънуваш за хубаво, се случва много, много по - късно или не се случва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.11 09:00#4IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Сбъдване на сънищаХа, ха не знам, може. Аз сънувам много и различни неща, гледам им тълкуванията, после ги забравям, не им отдавам голямо значение и не знам. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.10.11 10:36#5ГургулицаГургулицаНовакРегистрация: 31.10.11Град: -Отговори: 1от: Сбъдване на сънищаМислех, че само при мен е така, но ДА. Сънувам ли нещо лошо, както снощи знам, че със сигурност ще се случи и го приемам като предупреждение.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.12 01:54#6Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Сбъдване на сънищаА не винаги можеш да го спреш.опитвал сам се и пак сее случвало ако не това което си мислиш то нещо друго идва от изневиделица  ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.12 06:56#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сбъдване на сънищаАз често сънувам, че ми падат зъби, но още никой не е умрял (слава богу!).Сънувала съм, че близките ми умират, но това значи, че ще живеят дълго.И аз като Ивето гледам значението на съня, но после го забравям и ....не знам дали му отдавам голямо значение, все пак си зависи от съня! ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.12 06:56#8АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сбъдване на сънищаАз често сънувам, че ми падат зъби, но още никой не е умрял (слава богу!).Сънувала съм, че близките ми умират, но това значи, че ще живеят дълго.И аз като Ивето гледам значението на съня, но после го забравям и ....не знам дали му отдавам голямо значение, все пак си зависи от съня! ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.12 02:15#9Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Сбъдване на сънищаПри мен Падане на зъб или изваждане при зъболекар например в съня после такива проблеми ми се случват ,че чак не искам да се сещам ,а и ако санувам че съм хванал голяма риба при последни я такъв сън лежах в болница :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.13 07:11#10BellBellНовакРегистрация: 22.06.13Град: ПловдивОтговори: 11от: Сбъдване на сънищаТри пъти пъти сънувах, че ми пада зъб, сънят ми се сбъдна за съжаление. Първо почина дядо ми, вторият път един роднина, а третият пра баба ми. И друг път съм сънувала и много ме е било страх, но не се случи нищо да пази Господ от подобни неща!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest