Последните мнения на Denilove във форума

• Тема: 22 години от несправедливото убийство на Цветелина от ГабровоИзпратено: 03.05.14, 02:07
  • DeniloveDeniloveужас, лека и пръст, но как можем да ги разпознаем??
  • Тема: Как се викат духове?Изпратено: 29.04.14, 09:09
  • DeniloveDeniloveвикали сме дух, ама уж добър - Кики, използва се за Въпроси с Да или не.Това момиче е било починало при катастрофа и е станало на дух и е самотна и да ви предупредя ако ви хареса може трудно да си тръгне! с 4 клечки и 4 хартийки, нареждат се в кръг и подреждате 4-те клечки, (увити в хартийките) кръст +.
    Хващате се за ръце, затваряте очи и викате 3 пъти "Кики, моля те ела". После първия ви въпрос е да попитате:"Кики, тук ли си?" и почвате да отваряте клечките от хартийките.
    Ако поне една клечка не е вътре в хартиената тръбичка, а извън нея, значи Кики е дошла и зависи коя клечка е отворената значи духа и се намира на него място в нея посока.
    Но ако я няма, пак повтаряте ритуала с викането докато дойде. По принцип на 1я, 2рия път става.
    После почвате с въпросите, които ви вълнуват. Можете един по един да задавате. Примерно А задава въпроса, но със затворени очи всички, и почвате да отваряте клечките.Ако има отворена е Да, ако няма е Не.
    И т.н. и накрая трябва да й кажете да си замине, вместо викането да я помолите да си тръгне пак със затворени очи хванати.
    после за да се уверите че си е тръгнала попитайте дали е още там, докато няма отворена клечка.
    Ама не викайте духове бе хора защо са ви проблеми..
  • Тема: Шпионски сънИзпратено: 27.04.14, 10:38
  • DeniloveDeniloveне знам, и аз имам такива шантави сънища, можеш да ги прочетеш
  • Тема: Вече е критичноИзпратено: 25.04.14, 08:26
  • DeniloveDeniloveМоже, и аз забелязвам подобно при мен, но рядко. Онзи ден сънувах Нож, игла. казаха че убийство с игла било мн китайско.
    И на др-я ден като се събудих видях на масата голям нож, който отдавна не сме го ползвали, и точно след съня ми се сетили да го изкарат, какво съвпадение.
    Също ИГЛАТА тук я намерих като дума в някакви истории тука, и вечерта по бтв даваха КИТАЙСКИ филм.
  • Тема: Продължение и допълване на темата за поколението + клиповеИзпратено: 21.04.14, 12:52
  • DeniloveDeniloveАми и аз не уча в елитно училище, но не съм като тях много зависи от родителите и възпитанието, да. Не толкова от училищата не знам.
  • Тема: Пътуване до КосмосаИзпратено: 15.04.14, 09:04
  • DeniloveDeniloveот кога не съм влизала тука и гледай какви съм ги сътворила и какви сънища съм сънувала
  • Тема: Вълк и тигърИзпратено: 10.04.14, 09:37
  • DeniloveDeniloveДано дано да се пукнат от яд, убий глупака с мълчание
  • Тема: Отчаян съм и мисля за самоубийствоИзпратено: 26.03.14, 11:49
  • DeniloveDeniloveЖивота е дар, най-големия подарък, не се самоубивай В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ЗАРАДИ НИКОГО И НИЩО!!!Още по-малко заради тази която не те е заслужавала, няма смисъл просто, живей си живота, горе главата, продължи напред!!! ЖИВОТА Е ПРЕКРАСЕН!
  • Тема: Вашата музикаИзпратено: 23.03.14, 09:21
  • DeniloveDeniloveЗдравей, първо да кажа, че рядко ми се слуша музика, когато само ми дойде кефа
    Иначе съм минала на различни етапи -
    1.2006-2009 - поп, денс - всички по тв, радио, Фърги, Пусикет..
    2.2009-2011 - Рап - Missy Elliot, DMX, някои български..
    3.2011-2014 - Рок алтернативен(от 60-90) - Гънс & Roses, Аеросмит, Металика, Скорпиънс, Менуар, Лед Цепелин и т.н..
    също и ЕВЪРГРИЙН и диско хитове от 70-90те.
    Също и Майкъл Джексън да почива в мира, и Мадонка.