Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Непозната мъжка фигура

Непозната мъжка фигура

  • 15.10.21 10:03#1К.К.НовакРегистрация: 24.07.17Град: РусеОтговори: -Непозната мъжка фигураЗдравейте,искам да попитам някой знае ли какво значи да сънуваш мъжка фигура?От години въпросния мъж се появява в сънищата ми ,не го познавам,не мога да видя лицето му.Доста често въпросната фигура ми помага,кара ме да се чувствам добре ,но има и случаи (редки) в които ми е правил лошо,преди няколко месеца сънувах ,че ме дави и не можех да дишам ,не само в съня,а и наяве.А сега последния път в който го сънувах бях седнала и гледах негова снимка при което един човек беше седнал до мен и ми говореше нещо от сорта на “още ли продължаваш да го търсиш,само заради него ли правиш всичко това” и аз казах ,че за него си заслужава.Когато сънувам не го виждам ,като “просто фигура”,а го приемам ,като нещо доста повече и това продължава от години и всеки един сън с него представлява ,като епизод от нещо.Някои има ли идея какво може да означава всичко това..? *има доста сънища,които мога да разкажа ,но текста ще стане доста дълъг,така че спирам до тук*
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.21 10:35#2qnko84qnko84НовакРегистрация: 02.03.21Град: ВарнаОтговори: 2от: Непозната мъжка фигураТова сигурно е някой починал близък който ти помага отстрани... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest