Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че раждам 7 деца

Сънувах, че раждам 7 деца

  • 18.10.20 06:53#1Димитричка ВеликоваДимитричка ВеликоваНовакРегистрация: 06.06.14Град: ВарнаОтговори: 1Сънувах, че раждам 7 децаЗдравейте. Нямам приятел или мъж. Сънувах, че ненадейно, без дори и аз да знам, ще раждам 7 деца. Всички ги родих вкъщи като в другата стая беше майка ми и ме подкрепяше когато след всяко дете отивах при нея.

    Всички до 5тото дете се родиха бързо. 6тото се забави много, тогава питах майка си дали всичко е наред и тя ми каза, че ако родя 6тото,то 7мото може да не оцелее защото плацентата щяла да остане в мен и съм можела да живея, но не било хубаво жена да живее така.

    Отидох си в стаята и легнах на леглото. Тогава 6тото веднага излезе и беше кукла... Обаче си мърдаше очите на ляво и на дясно. На допир също беше като кукла даже с червило.

    И щом го прегърнах момиченцето всякаш започна да става човек и независимо на какво приличаше да се чувства добре и доволно.

    Отбелязвам само, че бебетата ги проверявах често докато бях в другата стая и нито едно не плачеше, не са били и гладни.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest