Какво става с мен?

  • 31.05.20 05:15#1Потребител#257432Потребител#257432НовакРегистрация: 31.05.20Град: -Отговори: 1Какво става с мен?Здравейте, съжалявам ако въпросът ми не е по темата.

    От близо година се занимавам с окултизъм, но мислех, че нямам особено голям напредък ,с изключение на разни неща, които ми се случват.

    Сънувам сънища, които се сбъдват за изключително кратък период от време. Сънувах катастрофа в която участвах, три дни преди да се случи.

    Сънувах приятелят си преди да се запознаем. Сънувах и много неща, които до ден днешен не мога да повярвам, че са истина и че съм познала, че ще се случат.

    Искам да попитам дали някой по- запознат може да ми каже какво става с мен?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.20 04:54#2BbbBbbНовакРегистрация: 10.10.13Град: -Отговори: 5от: Какво става с мен?Здравей, намери ме на viber, ако ползваш. Имам какво да ти споделя. 0894376167
    До скоро.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.20 09:57#3nelineliНовакРегистрация: 24.03.11Град: -Отговори: 7от: Какво става с мен?Хей здравей. Спокойно и аз съм нещо такова. От много години съм в този сайт и виждам че има мн хора с различни истории и дарби. Ще ми бъде мн приятно ако се запознаем и общуваме.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.22 01:43#4Потребител#314983Потребител#314983НовакРегистрация: 19.05.22Град: -Отговори: 2от: Какво става с мен?Здравейте! Ние сме група Българи The Observers който търсим хора като вас !Вече отключени/ Влизат в нов начин на получаване на информация.Имате много въпроси.Задавайте ги! Всеки човек е различен от другите. Информациите които получавате ги получавате от различни нива на еволуция/знание.Ние можем да ви покажем начини да продължавате да вадите информация все по точна и контролирана от вашата космическа същност. Космическата ви същност е уникална.Една от задачите който сме си поставили като The Onservers е да ви покажем и докажем че сте уникални и сте важни за Еволюцията на Земята и материята.Благодарим!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest