Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън или страх???

Сън или страх???

  • 08.07.11 06:02#1СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15Сън или страх??? Здравейте, мили приятели. Реших и аз да споделя един много интересен сън от вчера. Въпросът е, че на мен повечето сънища ми се сбъдват или пък като намеря значението то обикновено се случва наистина. Абе, разбрахте ме.

    Вчерашният сън обаче не можах да му намеря смисъл, а и случката е една такава, че едвали ще се сбъдне. Сънувам аз, че отивам към село, но ми няма колата, а и най - интересното е, че съм преполовила голяма част от пътя, ( незнайно по какъв начин) и се озовавам на около 20 км. от моето селце. Седя си аз на пътя и изведнъж такси. Аз гледах като гръмната, щото по тоя път там кола минава веднъж на две години пък камо ли такси?! И то представете си в него имаше жена ( тя ми е като в сянка) и шофьора, който ми каза, че нямало място и ако искам мога да стоя отпред на капака И аз се качих де, няма да ходя пеша. Пътуваме ние и изведнъж тоя спира и вика пристигнахме. Аз обаче забелязах, че не ние закарал до селото, а до една маха преди селото. И аз му викам: Добре, бе шефе, до долу са само 2-3км.Що не ни закараш?, а той ми вика:"Свърши ми бензинът. Плащай сега". И аз почвам да смятам на ум 20км х 0,60 лв. , горе -долу 12лв. , хайде викам 15 да са. И като си поделим сметката с мацката 7-8 лв. и излиза сметката.И му казах:" Добре, шефе, колко ще струва? ", а той помисли и вика: "19 лв.", и от тук почна един спор. По едно време мацката изчезна, изпари се. И аз току бях на ръба на нервна криза, когато се появи изневиделица един Стефан, приятел на баща ми, който работи в МВР ( нз като какъв) и аз му казах какво е станало, и той вика: "Ей, сега ще оправим работата". И ми помогна човека, иначе го бях загазила. И след това се случи обичайното - котката скочи върху мен и ме събуди ( ей, вие какво си помислихте).

    Та интересна случка беше. И нз как да си го обясня всичко това.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest