Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че откривам биологичната си майка

Сънувах, че откривам биологичната си майка

  • 30.09.18 08:40#1Потребител#221053Потребител#221053НовакРегистрация: 29.09.18Град: -Отговори: -Сънувах, че откривам биологичната си майкаЗдравейте аз по принцип не съм осиновена до колкото знам.Но днес сънувах един сън два пъти и реших да проверя и затова пиша тук.Така сънят ми започна докато разглеждах шкафа на майка ми и откривам един некролог на една жена и името ми звучеше гръцко, а баба ми е била гъркиня.И след, като откривам некролога, започнах да разглеждам по задълбочено

    И открих една папка, която беше пълна със снимки на това момиче, майка ми и едно малко момиченце(което мисля, че съм аз).След време откривам, че жената от некролога е умряла в катастрофа.След това виждам една малка играчка, с която съм си играла, като малка и си мислех, че сме я изхвърлили.

    След това мама се прибира от работа и аз я питам:"Мамо, а аз осиновена ли съм"и тя ми отговаря"Не разбирасе какви са тези глупости от къде ти дойде? " и аз и казвам името на жената и ú показвам некролога, и тя ми признава, че съм осиновена, но тази жена е била така да се каже някаква роднина.

    Моля Ви ако знаете нещо за това ми кажете какво значи, моля!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest