Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?

Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?

  • 17.09.18 07:28#1Rossi78Rossi78НовакРегистрация: 19.02.18Град: -Отговори: 1Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?Сънувах,че с колежка,с която сме в много добри отношения, сме на селото ми. В стаята на долния етаж сме с двама непознати мъже. Тя ми подстригваше крайчетата на косата, а мъжете стояха седнали отстрани.

    Усещах,че тези мъже са лоши и станах, качих се на втория етаж, а там татко,който почина преди няколко години, спеше. Колежката остана долу сама с мъжете. По едно време я чух да вика за помощ,чувах как не може да си отвори вратата долу и как мъжете я заплашват. С

    ъбудих татко и двамата тръгнахме да слизаме по стълбите да помагаме и в този момент се събудих.

    Знам,че, когато ти подстригват косата на сън е лошо и съм притеснена какво да очаквам.

    Другото,което е, че винаги, когато сънувам някой починал близък,после или аз или някой от семейството ми се разболяваме.
    Моля, ако някой може да разтълкува сънят ми !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.18 01:49#2Потребител#220940Потребител#220940НовакРегистрация: 27.09.18Град: -Отговори: 1от: Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?лоша поличбаОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.18 01:12#3Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19от: Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?Възможно е тя да те предаде. Подстигването на косата означава примена на нов стил на живот и губене на нещо ценно. Тайно си мислиш,че тя ще те предаде.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.18 02:36#4Потребител#222670Потребител#222670НовакРегистрация: 08.12.18Град: -Отговори: 6от: Сънувах, че колежка ми подстригва косата! Какво значи?Привет!

    Имам опасения, че подобни явления насън могат да бъдат тълкувани като намерения на въпросния човек да изпитва сексуално привличане към вашия партньор.

    Поздрави,
    Киро
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest