Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Тя беше на вратата на банята и ме гледаше как страдам

Тя беше на вратата на банята и ме гледаше как страдам

  • 12.09.18 03:46#1Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19Тя беше на вратата на банята и ме гледаше как страдамИма едно момиче от The Ring, което е дух. От дълго време я помня, даже си направих прическата като на нея. Само ми трябва дълга бяла рокля. Но това не е темата. Първо я видях във хола и бавно отидох в банята. Моят баща го направи преди мен. Отидох в огледалото и повтарях - I won't suicide, I won't suicide, I won't suicide!. Мислите ми често са на английски.

    Помня да съм повтаряла и думата съжалявам, но не помня кога. Объркана съм. А пък моят баща без да показва чувства си бели кожата от ръката и има купчина от кожа без кръв, а ръката му още е добре. Тя беше на вратата на банята и ме гледаше как страдам без да си показва лицето. Стоеше и не мърдаше. Някой може ли да го обясни? Възможно ли е духа в къщата ми да е ползвал облика й и да се появи? Тя не е зла, но може и да го е направила.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest