Илюзия или реалност?

  • 08.09.18 06:46#1Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19Илюзия или реалност?Попринцип на моята възраст е нормално да искам да си контролирам сънищата. Имам и сънища илюзий, че го правя. На 11 съм. Досега имах 4, но последната е твърде реална. Първо виждам лилав портал със цветове правещи илюзий на доближаване. Виждам мой клонинг и извиках от радост - Контролирах си сънищата! Сега мога да си играя не с теб! след катд аз си подадох някаква жълта топка. После влязох във една ресторантоподобна стая с някакви мъже и подскачам около тях и изведнъж танцуват. Тогава разпирам ръци и около тях полетявам като пиле. Извиднъж достигам някаква тераса и той брои метрите - 8 метра или нещо подобно. Само ,че той брои не моите метри, а на някакво много дълго растение. Много странно. После моят сън прави илюзия, че се събуждам ,като ми показва напълно черна картина, все едно съм затворила оче. После една моя приятелка ми бъбри нещо след като видя същия портал. Само че без да я чувам. Само споделям, но ако си ги контролирах бех направила макар и кратък сан, един сън, където никой не ме предава, както в риалността. Буквално всички са ме предали. Ще прозвучи глупаво, но може и да добавя герои от детското Малкото Пони - Приятелството Е Магия. Когато бях самотна харесах факта, че е за приятелството. Бях дълбоко наранена от реалността. Както и да е, някой ще ми каже ли дали е илюзия или сън? Чувството беше доста реално.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest