Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Прихванах от негативната енергия на мъжа ми след баене!

Прихванах от негативната енергия на мъжа ми след баене!

  • 12.08.18 07:24#1Потребител#218466Потребител#218466НовакРегистрация: 12.08.18Град: БлагоевградОтговори: -Прихванах от негативната енергия на мъжа ми след баене!Здравейте, от малка баба ми ме научи да бая с кибритени клечки над вода, но от скоро започнах да използват тези знания.

    Наскоро мъжът ми не беше добре и единственото, което му помогна беше въпросната наречена и заредена с енергия вода. Той се чувства добре и няма оплаквания вече, но истината е че от тогава аз не се чувствам на себе си.

    Постоянно съм нервна и лесно избухлива без причина. Исках да разбера какво е вашето мнение по въпроса, дали има начин, по който може би съм прехвърлила негативизма върху себе си и мога ли по някакъв начин да си помогна.

    Този тип напрежение, който изпитвам не е стандртното, което съм имала до сега. Последните нощи сънувам змии и за това го свързвам с баенето, тъй като в думите, които знам, се споменава змията.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest